Тетяна Чорновол, депутатка VIII скликання
Тетяна Чорновол, депутатка VIII скликання 5 канал

Жодна влада досі не була такою лояльною до олігархів – Чорновол

Читайте по-русски
Дорослі люди не ставляться з агресією, якщо дитина обіср***ся, вважає ексдепутатка

До Володимира Зеленського жодна українська влада не була такою лояльною до олігархів, і про це свідчать статки, зароблені ними за останні два роки. Про це в ефірі ток-шоу "Дійові особи" на "5 каналі" сказала депутатка ВР VIII скликання Тетяна Чорновол.

"Ми зараз згадували Медведчука, і я хочу сказати, що така сама ситуація з Коломойським. Теж скільки шуму, а Коломойському ніяких проблем, живе собі в Україні. За його менеджерами ганяється НАБУ, а до нього взагалі ніяких питань", – зазначила вона.

"Якщо підсумувати – жодна влада в Україні не була така лояльна до олігархів. Причому всіх без винятку. Ми можемо подивитися статки за останні два роки – заробили, як ніколи", – наголосила Чорновол.

"Чому на цьому фоні тримається рейтинг Зеленського? Все дуже просто, я вважаю – треба розуміти, звідки Зеленський. Він клоун, він комік. Клоун і комік може не відчувати державних процесів, може не розбиратися в питаннях державотворення і взагалі не знати, що таке державні інструменти. Але він знає психологію глядача. Знає, як викликати сміх, як викликати сльози", – пояснила журналістка.

"Яка поведінка Зеленського дає можливість так довго тримати рейтинг? Дуже просто – він поводиться, як дитина. Дорослі люди не ставляться з агресію, якщо дитина обісралася, це ж звичайна справа. Дорослі люди не можуть критично ставитися до цієї особи, яку звати Зеленський, який поводиться постійно як дитина", – вважає вона.

"Ламаються державні інституції, зруйновуються державні підприємства. Наприклад, дуже просто, за один рік, зламали "Енергоатом" – скільки років служив без будь-яких проблем. Але всі ставляться – "ну діти ж таке роблять". Діти все ламають, можуть влаштувати в хаті гармидер, можуть нажертися таблеток і можуть порвати гроші", – підсумувала Чорновол.

Дивіться повний запис програми "Дійові особи":

Нагадаємо, за даними Forbes, за два роки президентства Володимира Зеленського українські олігархи примножили свої статки майже удвічі.

 

Попередній матеріал
Суецький канал розблоковано: як відбувалася масштабна операція з порятунку світового судноплавства
Наступний матеріал
Звіт командувача ЗСУ, бебібокси і приватизація: чому депутати позачергово збиралися на засідання
Loading...