Володимир Ар'єв
Володимир Ар'єв 5 канал

"Зеленський розважав за готівку тих, хто потім розстрілював Майдан": Ар'єв розкритикував цінності президента

Читайте по-русски
Зеленський – ставленик олігархів, які використовують його задля своїх цілей, вважає нардеп

Українським олігархам вигідна влада Зеленського – при ній вони мають можливість красти, вважає народний депутат від "Європейської солідарності" Володимир Ар'єв. Про це він сказав в ефірі марафону на "5 каналі".

"Хто такий Зеленський? Зеленський – ставленик олігархів. Той, хто розважав за готівку тих, хто потім розстрілював Майдан, розважав проросійських діячів, самого Путіна, Медвєдєва, Януковича і всю цю кліку. "95 квартал" ходив до них на корпоративи, розважав. Він ненавидітиме всіх тих, хто залишив його без тих заробітків", – наголосив нардеп.

"Вся ця крадівницька кліка готівкою давала "95 кварталу" величезні гроші. І Зеленський, як керівник всього того, жив з того, і подивіться на те, що він понакупляв собі", – сказав Ар'єв.

"Ці люди не хотітимуть жити в країні гідності, тому що вони всіх вважають бидлом. Вони всіх годують низькосортним продуктом і паразитують на всьому цьому", – вважає політик.

Нардеп наголосив, що олігархи, які мають загальнонаціональні канали, дуже зацікавлені, щоб усі скандали щодо Зеленського не доносилися до українців.

"Раніше вони так чи інакше підтримували інформаційні приводи, а зараз вони роблять вигляд, що цього не існує. Що Ахметов, що Коломойський, Пінчук, всі інші – вони роблять чіткі меседжі: "Нас ця влада влаштовує, тому що при ній ми можемо красти, ми можемо отримувати від уряду все, що ми хочемо", – резюмував Ар'єв.

Див. також: Порошенко переконаний, що Зеленський навмисно "відмазує" поплічників Януковича, які віддавали злочинні накази під час Революції Гідності

Попередній матеріал
"Ми заплатили високу ціну за право бути незалежними": Порошенко заявив, що українці не дозволять скасувати День Революції Гідності
Наступний матеріал
"Коли ви наймаєте "тітушок", щоб дискредитувати Революцію Гідності – ви йдете шляхом Януковича" – Порошенко розкритикував дії влади
Loading...