Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

"Ви брешете, Володимире Олександровичу": Порошенко розкритикував Зеленського за ситуацію з COVID-19

Читайте по-русски
Зеленський є співучасником розкрадання грошей з COVID-фонду, наголосив п'ятий Президент

Президент Володимир Зеленський каже неправду, коли звітує про досягнення влади у боротьбі з пандемією коронавірусу, зазначив п'ятий Президент України та лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко. Про це він заявив в ефірі ток-шоу "Говорить Великий Львів" на "5 каналі".

"На сьогоднішній день ми маємо жахливу ситуацію, коли батько віддає своє право подихати киснем сину, рятуючи йому життя, а сам помирає", – розповідає Порошенко.

"А нам у відосиках Зеленського, який живе в абсолютно іншому всесвіті, стверджують: "Я завіз 10 мільйонів тестів". Де вони? Ви брешете, Володимире Олександровичу. Кажуть, що у нас мільйони захисних масок і захисних костюмів. Ви брешете, Володимире Олександровичу", – сказав п'ятий Президент.

"Каже, що в нас з 20 тисяч до 50 тисяч збільшили кількість ліжок, які обладнані киснем і найсучаснішим обладнанням. Ви брешете, Володимире Олександровичу. Кажете, що в нас лікарі отримують 300-відсоткову надбавку. Ви брешете, Володимире Олександровичу", – наголосив Порошенко.

П'ятий Президент зазначив, що якщо ми зараз не захистимо лікарів через механізми страхування, через підвищення заробітних плат лікарям, які на передньому фронді боротьби з коронавірусом, це означає, що в нас не буде кому лікувати.

Порошенко пригадав, як міністр фінансів Зеленського та радник голови Офісу президента Ігор Уманський оприлюднив перелік компаній, причетних до розкрадання "коронавірусного фонду" на мільярди гривень.

"І Зеленський цього всього не бачить. Ви є співучасником цього злочину, Володимире Олександровичу", – резюмував Порошенко.

Нагадаємо, депутати з фракції "Європейська солідарність" звернулися до НАБУ щодо нецільового використання урядовцями та посадовими особами коштів фонду боротьби з COVID-19.

Дивіться повний випуск ток-шоу:

Попередній матеріал
Кисень ціною в життя: чому люди помирають через незабезпеченість лікарень – сюжет
Наступний матеріал
Безпорадна й агресивна влада ненавидить Революцію Гідності – як відреагували лідери Євромайдану на виклик до ДБР
Loading...