Зеленський, інтерв'ю
Зеленський, інтерв'ю president.gov.ua

Зеленський допустив можливість повномасштабної війни з РФ: "Буде найбільшою помилкою Росії"

  Читайте по-русски
  Унаслідок російської агресії загинули понад 10 тисяч українців, понад 20 тисяч отримали поранення, 1,8 мільйона українців стали внутрішньо переміщеними особами

  Президент України Володимир Зеленський допустив можливість повномасштабної війни з Росією. Про це він сказав на Форумі YES Brainstorming, відповідаючи на запитання модератора Стівена Сакура, інформує "Новое время".

  "Вважаю, може бути. Так і є. Мені здається, що 2014 рік, це було таким кроком вперед в цьому питанні з боку Росії, і потім, слава Богу, завдяки українцям, кроком назад. Вони були зупинені", – зазначив український лідер.

  Зеленський заявив, що повномасштабна війна з Україною буде найбільшою помилкою Росії.

  Він сказав: "Вважаю, що після цього ніколи не буде існувати сусідства Росії, України, Білорусі, якщо буде потужна ескалація з боку Росії. Чому Білорусі? Тому що там на території є присутність Росії. Світ вже змінився, тому це найстрашніше, що може бути. Найстрашніше, що я як громадянин і українець, можу уявити. Але я вважаю, що є така ймовірність є".

  Як відомо, у лютому – березні 2014 року Росія після падіння в Україні режиму президента Віктора Януковича і його втечі в РФ провела спецоперацію з окупації Криму, інспірувала виступ сепаратистів в Луганській і Донецькій області і пішла на пряме військове вторгнення в серпні 2014 і лютому 2015 років.

  Росія продовжує підживлювати війну на Донбасі грошима й озброєнням, створивши в окупованих районах повноцінну армію у складі кадрових російських військових, громадян РФ і місцевих сепаратистських елементів.

  Унаслідок російської агресії загинули понад 10 тисяч українців, понад 20 тисяч отримали поранення, 1,8 мільйона українців стали внутрішньо переміщеними особами.

  На початку квітня 2021 року РФ під приводом підготовки військових навчань стягнула до кордону з Україною і в окупований Крим значну кількість військових і техніки. Чисельність російських військ на цих напрямах становила майже 120 тисяч осіб.

  Як повідомляв 5.UA, біля кордону з окупованим Кримом відбулися військові навчання.

  Попередній матеріал
  Портал "Дія" не працюватиме протягом доби через оновлення
  Наступний матеріал
  Рада ЄС оновила список країн "зеленої" зони – прибрали шість, додали одну
  Loading...

  Бойовики на Донбасі обстріляли мирні населені пункти, зруйновано кілька житлових будинків

  Російський бойовик дістав у Чехії 20 років в'язниці за участь у війні на Донбасі

  "Талібан" відклав оголошення складу нового уряду Афганістану – шукають людей

  Таліби заявили про взяття останньої провінції Панджшер – опозиція заперечує це

  Російські бойовики на Донбасі обстріляли українські позиції й поранили бійця ЗСУ

  "Шукайте жінку": чи справді пристрасть Богдана Хмельницького привела Україну в московське рабство