"Талібан"
"Талібан" Тwitter.com

"Талібан" відклав оголошення складу нового уряду Афганістану – шукають людей

Читайте по-русски
Тим часом на півночі від Кабула – тривають бої за провінцію Панджшер

Таліби відтермінували оголошення нового Афганського уряду – обіцяють це зробити наступного тижня, передає "5 канал".

Затримка пов'язана із намаганнями "Талібану" залучити до керівництва прийнятних для Заходу людей, оскільки кабінет міністрів з лише одних бойовиків – не сприйматиме міжнародне співтовариство.

Раніше таліби обіцяли сформувати кабмін до 4 вересня. Найімовірніше, уряд очолить один із засновників терористичного руху – Абдул Гані Барадар. У середині серпня він повернувся до країни вперше за 10 років. Нині обіцяє, що до керівництва Афганістаном залучать усі місцеві угруповання.

Також серед обіцянок – забезпечити безпеку в державі. Адже це, за словами Барадара, необхідно для економічного розвитку. Із Кабула нині повідомляють про поступове повернення до нормального життя. Так, відновив роботу аеропорт – для внутрішніх рейсів і прийняття гуманітарної допомоги.

Зараз люди потерпають від невизначеності та непевності у своєму майбутньому. А на півночі від Кабула – тривають бої за провінцію Панджшер, єдину непідконтрольну талібам. Хоча останні ще напередодні оголосили про її взяття. Обороняють регіон сили "Національного фронту опору" Ахмада Масуда.

"Думаю, що майбутнє Афганістану – зруйноване. Більше немає у нього майбутнього. От наприклад – минулої ночі таліби стріляли в повітря, від радості, що взяли Панджшер – хоча це виявилося помилкою. І наш сусід був поранений внаслідок цієї стрілянини. Куля поцілила також у його кондиціонер, у його будинок... Але ісламська влада не означає стрілянину в повітря щоночі та паніку", – розмірковує місцевий власник готелю Абдулгаліл.

Попередній матеріал
Окупанти відпустили півсотні кримських татар, яких напередодні затримали біля ФСБ
Наступний матеріал
У Чорногорії пройшли масові протести: намагалися завадити інавгурації сербського митрополита
Loading...