Володимир Зеленський
Володимир Зеленський 5 канал

Зеленський дав перше інтерв'ю після І туру виборів – про що говорив

Читайте по-русски
Журналістам видання "РБК-Україна" кандидат у президенти програв партію в теніс, тому й погодився спілкуватися

Перше розлоге інтерв'ю після І туру виборів дав кандидат у президенти Володимир Зеленський. Він поспілкувався з журналістами "РБК-Україна", яким програв тенісну партію. Розповів про своє бачення подій у державі. Зокрема, на пряме запитання, чи Володимир Путін є ворогом України, відповів "так".

Висловив свою думку щодо мовної політики в Україні та ставлення до декомунізації. Зокрема, наголошував на необхідності захищати українську мову як державну. Однак на запитання, чи підпише новий мовний закон, якщо стане Президентом та якщо за нього проголосує парламент, відповів, що йому треба час на вивчення усіх нюансів законопроекту.

Щодо розпуску парламенту теж чіткої позиції не має. Однак запевнив, що закон не порушуватиме. Декомунізацію загалом схвалює. Щодо ж заборони в'їзду російським артистам на територію України – на його думку, до цього слід підходити вибірково.

Висловив Зеленський також і своє бачення щодо членства України в НАТО. Каже, що переконуватиме суспільство в необхідності такого кроку і винесе це питання на референдум.

А ще пояснив, чому так рідко дає інтерв'ю журналістам: "А тепер уявіть, якщо я кожен день буду ходити і з усім журналістами... Поважаю всіх, не в цьому справа – це мій підхід, моя інформаційна політика. Я на це поставив від самого початку. Рідкісні появи, які зводять людей разом, об'єднують їх, і тоді ми даємо правильний... Я хочу, щоб мене побачили. Це як в старі часи, ще за радянських часів, все бігли: "Що сьогодні?" – "Сімнадцять миттєвостей весни" або там "Слуга народу".

Нагадаємо, Коломойський заявив, що планує повернутися в Україну після перемоги Зеленського.

Попередній матеріал
Розрив між Зеленським і Порошенком суттєво скорочується – нове соцопитування
Наступний матеріал
Брифінг МВС щодо роботи правоохоронних органів у період виборчої кампанії – трансляція
Loading...

Розрив між Зеленським і Порошенком суттєво скорочується – нове соцопитування

Соратник Зеленського таємно зустрічався з головою КСУ – "Схеми" з'ясували подробиці

Коломойський заявив, що планує повернутися в Україну після перемоги Зеленського

У програмі Зеленського немає жодного слова про європейську інтеграцію України чи щодо угоди про асоціацію – Климпуш-Цинцадзе

Як європейські дипломати оцінюють те, що Зеленський не виходить до преси і не спілкується з виборцями – Климпуш-Цинцадзе розповіла

Бекешкіна – про можливість реваншу: "В Одесі громадським активістам почали прямо погрожувати проросійські сили"