Порошенко, Зеленський
Порошенко, Зеленський відкриті джерела

Розрив між Зеленським і Порошенком суттєво скорочується – нове соцопитування

Читайте по-русски
Соціологи озвучили дані по тих виборцях, які заявили, що точно підуть на вибори

Серед виборців, які сказали, що йдуть на вибори і визначилися з вибором, 54% збираються проголосувати за Володимира Зеленського, а 44,1% – за Петра Порошенка. Такі дані оприлюднили на прес-конференції в Києві експерти Соціологічного Центру імені Михайла Драгоманова.

 

При цьому, за даними дослідження, зі своїм вибором ще не визначилися близько 15% опитаних респондентів.  

"Про цифри, які ми зараз озвучимо, потрібно чітко розуміти, що є категорія людей, які заявили, що вони точно йдуть на вибори. Таких виборців – 55,8%, тобто серед тієї кількості людей, які, сказали, що ми точно підемо на вибори, за Зеленського готові проголосувати 54%, за Порошенка готові голосувати 44,1%", – сказав політичний експерт Ростислав Балабан.

Він додав: "Скоріше за все підуть – 17,6%. І ми розуміємо, що результати голосування дуже сильно будуть залежати від реальної активності... Тобто визначальними параметрами в ці останні дні агітаційної кампанії буде полягати реальна явка на голосування, вона може змінювати в певний спосіб, і друге – це безумовно дебати". 

Додамо, опитування проведене з 12 квітня по 16 квітня. Опитано 1800 респондентів, що проживають в усіх областях України (окрім АР Крим та територій ОРДЛО.) Похибка вибірки не перевищує 2,3% 

Як повідомляв 5.UA, раніше, 16 квітня соціологи опублікували результати опитування Київського міжнародного інституту соціології. Зокрема, за Зеленського у другому турі виборів готові проголосувати 72,2% опитаних українців, які визначилися з вибором і підуть голосувати, а за Порошенка – 25,4%% респондентів. При цьому 16 квітня Порошенко повідомив, що за соціологічними даними, близько 60% готові підтримати Володимира Зеленського, а 40% – підтримують його і він буде боротися  за голоси тих 60%, які планують голосувати за його опонента. Нагадаємо, другий тур президентських виборів відбудеться 21 квітня, а дебати між кандидатами – 19 квітня.

Попередній матеріал
"Легше літаком перелетіти": мешканці Черкащини 3-й рік вимагають відремонтувати трасу
Наступний матеріал
Зеленський дав перше інтерв'ю після І туру виборів – про що говорив
Loading...