Підрахунки ЦВК
Підрахунки ЦВК 5 канал

Замість старих політиків – фотографи та ведучі корпоративів: подробиці з ЦВК

Читайте по-русски
Паралельно у ЦВК підраховують голоси в одномандатних виборчих округах

У ЦВК продовжують рахувати голоси на позачергових парламентських виборах. Нині опрацьовані вже понад 80% протоколів. Перемагає партія "Слуга народу". Деталі розповість кореспондентка "5 каналу" Леся Головата.

Якщо конвертувати відсотки партій, то від "Слуги народу" заходять у Раду 123 депутати, від "Опозиційної платформи - За життя" – 37, з "Європейської солідарності" – 24, від "Батьківщини" – 23 і від "Голосу" – 18 обранців. 

Паралельно у ЦВК підраховують голоси в одномандатних виборчих округах. Тут також лідерами є мажоритарники від "Слуги народу". Відтак у парламенті ІХ скликання ми не побачимо таких одіозних депутатів як Олена Бондаренко, Ігор Кононенко, Олександр Грановський, троє братів Балог, Сергій Ківалов, Костянтин Жигало – а на їхні місця приходять фотографи, підприємці, артисти КВН, журналісти і навіть ведучі корпоративів. 

Варто зауважити, що вперше в історії незалежної України партія, яка входить до парламенту, має більшість і може формувати уряд. 

Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради завершилися в Україні. О 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, працювали вони до 20:00. Голосування відбувалося за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалося понад три тисячі кандидатів. 

Попередній матеріал
Зрив "хлібного перемир’я": Михайло Самусь пояснив, з чим пов’язане посилення обстрілів
Наступний матеріал
Укриття згоріло вщент: як російські окупанти "вітали" Попасну з річницею звільнення

Якщо справдиться екзит-пол: скільки грошей отримають партії, які подолали 2%

ЦВК назвала остаточну явку на виборах до Ради: де голосували найактивніше

Оновлені дані про явку: включення з доповіді Центрвиборчкому

ЦВК оприлюднила перші результати виборів до Ради – де слідкувати за цифрами

Майже 50%: ЦВК оновила дані стосовно явки виборців

День голосування: ЦВК оприлюднила дані стосовно явки виборців – оновлюється