Порошенко
Порошенко eurosolidarity.org

"Закон треба виконувати, зокрема і "95-му кварталу": Порошенко привітав рішення КСУ, який визнав конституційним мовний закон

Читайте по-русски
Лідер "ЄС" наголосив, що залишилось 24 години, коли цей закон функціонуватиме в повному обсязі

П'ятий президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко у відеозверненні привітав рішення Конституційного Суду, який визнав конституційним мовний закон.  

"Маю для вас дві новини, і обидві хороші, і обидві – про мову. Конституційний Суд України нарешті визнав конституційним закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної". І я вас з цим вітаю", – говорить Петро Порошенко.

Він нагадав, що закон про мову атакували два роки.

"Закон, який був прийнятий нашою командою, де доповідачем був Микола Княжицький, головою парламенту був Андрій Парубій, і я пишаюся і маю високу честь, бо під цим законом стоїть мій підпис як президента України, – конституційний", – наголошує Порошенко.

"І друге – на Бюджетному комітеті під вашим і нашим тиском ми врятували цей закон. Бо всі  русофільські поправки були відкликані", – повідомив лідер "Європейської солідарності".

"Залишилось 24 години, один день до 16 липня, коли цей закон функціонуватиме в повному обсязі, зокрема для російських і проросійських серіалів, де, намагаючись вислужитися перед агресором, русифікували Україну", – зауважує Петро Порошенко.

"Закон треба виконувати, зокрема і "95-му кварталу", який має від мене велику пораду: краще, ніж жартувати над українською – жартувати українською. І буде вам щастя", – говорить Порошенко.

Нагадаємо, Конституційний Суд 14 липня визнав конституційним закон про забезпечення функціонування української мови як державної. Раніше його конституційність просили перевірити деякі нардепи. 

Попередній матеріал
"Російському шоу-бізу тут не місце": Цибульська про технологію "м'якої сили" в інфовійні
Наступний матеріал
В'ятрович прокоментував заяву Зеленського про "їм там на місцях зрозуміліше" щодо перейменування проспекту Жукова
Loading...

Закон про мову знову під загрозою: які поправки пропонують "Слуги народу"

В'ятрович анонсував акцію біля Верховної Ради, щоб протистояти наступу "слуг" на державну мову

Мовний закон, "вагнергейт", ДТП за участю екс-"слуги": плани депутатів в останній пленарний тиждень

"Слуги" підготували чергову атаку на закон про державну мову – включення з ВР

"Тисяча і один спосіб обійти мовний закон": як депутати намагалися проголосувати за скасування дубляжу українською

"Для них це питання ринку, питання мільйонів доларів" – В'ятрович про мотиви правок до законопроєкту про мову