Пропаганда
Пропаганда Shutterstock

"Російському шоу-бізу тут не місце": Цибульська про технологію "м'якої сили" в інфовійні

Читайте по-русски
Таку "м'яку силу" Кремля не можна недооцінювати

Російському шоу-бізу не місце в Україні. Таке переконання у програмі "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі" висловила керівниця Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Любов Цибульська.

"Кіркорову тут не місце, як і Басті, як і Моргенштерну. І взагалі цьому всьому російському шоу-бізнесу. Тому що це все і є "м'яка сила Кремля", – сказала експертка.

У розмові Любов Цибульська пояснила, як російські співаки можуть брати участь в інформаційній російсько-українській війні.

"У 2013 році Росія змінила доктрину зовнішньої політики і внесла туди елемент "м'якої сили"… Експерти зараз виділяють п'яте покоління ведення війни, коли є важливим фактор споглядача або обзервера. Анексія Криму є тому прикладом. Коли ми говоримо про те, що Росія анексувала Крим, починаються розмови про те, що всі кримчани хотіли цього, підтримували. Ось цей фактор обзервера ще ніколи не мав такої великої ролі, як зараз. І за ось такого спостерігача воюють якраз Кіркоров, Моргенштерн", – каже Цибульська.

І додає: "Це так само сила, просто вона "м'яка". Їхнє завдання – стерти ідентичність, показати, що це "один народ". Сам Пєсков свого часу сказав, що Кіркоров є їхньою "м'якою силою".

Про що ще говорили історик Володимир В'ятрович та Любов Цибульська дивіться у випуску:

Нагадаємо, раніше у спецпроєкті "Таємниці війни" з Яною Холодною на "5 каналі" Дмитро Золотухін розповів, як планувалися інформаційні спецоперації проти України.

Додамо, Філіпа Кіркорова виключили з чорного списку осіб, які загрожують нацбезпеці. Артист, який незаконно відвідував окупований Крим та співав у Москві на пропагандистському концерті на честь річниці так званого "возз'єднання півострова з Росією", під обмеженнями пробув лише три дні.

Попередній матеріал
Берлінський вояж: Зеленський vs Меркель, відставка Авакова, підсумки роботи ВР – "Велика політика"
Наступний матеріал
"Закон треба виконувати, зокрема і "95-му кварталу": Порошенко привітав рішення КСУ, який визнав конституційним мовний закон
Loading...

Генерал Кривонос назвав три речі, яких дуже боїться влада Зеленського

Генерал Кривонос назвав три головні провали влади за останні три місяці

Назвав війну на сході України громадянською: у Pinchuk Art Centre розгорівся скандал через слова гіда

"Росія зайшла в Україну з тилу": Зісельс про втручання Путіна в культуру нашої країни

У Генштабі ЗСУ закликали не поширювати чуток про призов строковиків

Щоб уникнути відповідальності за свої слова, влада зливає дезінформацію через Telegram-канали та позаштатних радників – Сюмар