Вікторія Сюмар
Вікторія Сюмар eurosolidarity.org

Щоб уникнути відповідальності за свої слова, влада зливає дезінформацію через Telegram-канали та позаштатних радників – Сюмар

Читайте по-русски
Сьогодні влада стає одним з основних джерел дезінформації, впевнена депутатка

Чинна влада сама регулярно використовує дезінфомацію для досягнення власної мети, тому навряд чи новостворений Центр протидії дезінформації реагуватиме на неправдиві повідомлення провладних анонімних Telegram-каналів чи позаштатних радників. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказала депутатка "Європейської солідарності" Вікторія Сюмар.

"Буду скептичною. За два роки ми вже побачили, що "своїм" – ніщо в плані покарання за проступки, опозиції – все, 151-у кримінальну справу. На превеликий жаль, ми не бачимо ефективності правоохоронних органів у застосуванні їх до діючої влади. Навпаки, бачимо, як якісь абсурдні речі застосовуються проти опозиції", – зазначила вона.

"Звичайно, поживемо – побачимо. Але дуже сумніваюся, що ту дезу, яку ОП зливає через Telegram-канали, а ми чітко бачимо ці канали і чітко розуміємо – можу кожну тезу розкласти, для чого вона запускається, хто її адресат, яку вона має мету – це дуже часто є класичною дезінформацією, саме тому використовуються ці анонімні Telegram-канали, анонімні радники, які точно не мають нести відповідальності за свої слова. Не офіційні особи, а ці радники на позаштатних основах стали основними речниками держави Україна, саме для того, щоб не нести відповідальності за свої слова. Тому я б сказала, що сьогодні влада в Україні стає одним з основних джерел дезінформації", – наголосила Сюмар.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, 7 квітня в Офісі президента презентували новостворений Центр протидії дезінформації.

На початку місяця Володимир Зеленський призначив очільницею відомства Поліну Лисенко. У ОП покладають надії, що центр стане не лише українським, а й міжнародним хабом протидії дезінформації.

 

Попередній матеріал
У Києві нова хвиля отруєнь безпритульних тварин – як розпізнати отруту та врятувати чотирилапих улюбленців
Наступний матеріал
На Київщині найвища смертність від COVID по всій Україні: Порошенко відвідав одну з лікарень
Loading...