Коронавірус
Коронавірус Shutterstock

На Київщині найвища смертність від COVID по всій Україні: Порошенко відвідав одну з лікарень

Читайте по-русски
У "Європейській солідарності" представили план виходу з коронавірусної кризи

50 українців померли минулої доби на Київщині. І це найбільше серед усіх регіонів країни. Захворіли в області 976 людей. У лікарнях ситуація складна. В одній із таких у Борисполі побував журналіст "5 каналу" Юрій Пугач.

Медики називають ситуацію складною. За їхніми словами, третя хвиля коронавірусу розгортається складніше, ніж попередні. Лікарі скаржаться на нестачу місць та кисневих концентраторів. Також медики закликали МОЗ відновити поставку вакцин на місця, адже напередодні стало відомо, що на Київщині закінчилися всі дози вакцини, які отримали в лютому.

Два кисневих концентратори передав сьогодні Петро Порошенко лікарням у Борисполі. П'ятий Президент наголосив, що кисневі концентратори є в Україні, але центральна влада залишає місцеву сам на сам з хворобою. 

Також політик представив чіткий план подолання коронавірусної кризи в Україні. Зокрема, йдеться про соціальне забезпечення медиків та організацію комерційного продажу вакцини. Крім того, він закликав владу перейти від меморандумів з постачальниками вакцин до безпосередньо контрактів з чіткими датами поставок і наголосив на необхідності фінансування виробництва власної вакцини.

Також "Європейська солідарність" ініціюватиме позачергове засідання Верховної Ради, де проситиме внести зміни в бюджет. Партія закликала провести засідання РНБО через ситуацію з COVID-19.

Юрій Пугач, "5 канал"

Попередній матеріал
Щоб уникнути відповідальності за свої слова, влада зливає дезінформацію через Telegram-канали та позаштатних радників – Сюмар
Наступний матеріал
Резніков пояснив, чому на засіданні ТКГ не вийшло підписати жодного документа
Loading...

В окремих районах Херсонщини посилюють карантин

МОЗ оновило розподіл карантинних зон: Київ і 10 областей на "червоному" рівні

У Харкові посилюють карантин: що зачинять

Жорсткий карантин у Львові продовжили – скільки триватиме

Лікарні Києва на 110% завантажені хворими на COVID-19 – медики виснажені

До "червоної" зони карантину потрапили ще дві області