Хабарництво у вишах
Хабарництво у вишах Depositphotos

За всю історію України немає жодного вироку за статтею "незаконне збагачення" – Карл Волох

Провадження відкривають не на підставі злочину, а на підставі перевірки, тому жодна справа так і не призвела до вироку

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" блогер Карл Волох прокоментував провадження проти міністра інфраструктури Володимира Омеляна, розпочате НАБУ. 

"Щодо судової перспективи – всі розвідки, які я читав з приводу статті 368-2 (незаконне збагачення), однозначно твердять, що ця стаття антиконституційна і порушує щонайменше дві статті Конституції. А є точка зору колишнього голови СБУ і науковця пана Трепака, що вона порушує три статті Конституції. До речі, ми не маємо по ній жодного вироку за всю історію України і жодних шансів, що він з'явиться, не існує", – каже блогер.

У випадку з міністром Володимиром Омеляном, усе працює за такою схемою: 

"Вони танцюють не від злочину, вони танцюють від перевірки, так би мовити. Тобто, просять у ДФС інформацію – якими були доходи певної особи в період "з… до", а потім беруть майно – скільки в нього з'явилося в декларації. На підставі невідповідності висувається підозра, що ця людина витрачала більше коштів, ніж могла собі дозволити, враховуючи її джерела доходів. Ситуація смішна. Для того, щоб тут танцювати – потрібна якась точка відліку. А в нас до початку 2000-х років взагалі не було інформації в базі ДФС", – наголошує Волох.

Продовження розмови – далі у відео: 

Як повідомляв 5.UA, вранці у четвер, 13 вересня, працівники Національного антикорупційного бюро вручили підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Потому детективи НАБУ пояснили підозру Омеляну. Зокрема, там уточнили: йдеться про ймовірне незаконне збагачення міністра десятирічної давнини. 14-го вересня суд обрав запобіжний захід Володимиру Омеляну

Дивіться також фотогалерею: 

"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії: виступи Волкера, Клімкіна та Кондолізи Райс – відео
Наступний матеріал
До України йдуть похолодання та дощі