Володимир Омелян
Володимир Омелян Facebook / Рандеву

НАБУ вручило підозру міністру Омеляну

  Йдеться про справу щодо "незаконного збагачення" десятирічної давнини

  Уранці в четвер, 13 вересня, співробітники Національного антикорупційного бюро вручили підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Про це сам міністр написав на сторінці у Facebook.

  "О 8:40 співробітники НАБУ вручили мені підозру за "незаконне збагачення" десять років тому, "користування чи придбання" машини для брата і недекларування проживання в будинку впродовж двох тижнів 2016 року", – уточнив очільник Мініфраструктури.

  Омелян зазначив: "За дивним збігом обставин, справу відкрили одразу після мого візиту під суд над Мартиненком. Впродовж півтора року перевірили все: пошту, месенджери, обшукали, опитали всіх знайомих, родичів, друзів".

  Міністр уточнив, що правоохоронці шукали дорогу нерухомість, значні кошти, офшорні чи будь-які компанії, схеми, корупцію, утім "переконалися, що неможливо знайти те, чого немає".

  "Якщо це найбільші "злочини", які змогли мені інкримінувати за час моєї роботи міністром, то мені не соромно дивитися в очі ані нашим громадянам, ані іноземним партнерам, ані керівництву країни", – прокоментував підозру від НАБУ посадовець.

  Нагадаємо, у квітні цьогоріч директор НАБУ Артем Ситник заперечив, що його відомство готує повідомлення про підозру міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну. 

  Попередній матеріал
  Космічні скарби: астрономи отримали знімок галактики із сузір'я Чаші
  Наступний матеріал
  Чи бути миру: Південна Корея запропонує КНДР спільно провести Олімпійські ігри-2032