Холодницький
Холодницький ТСН

НАБУ оприлюднило фрагменти розмов з кабінету Холодницького – відео

У НАБУ запевняють: слідчі дії проводили з дозволу суду та в рамках розслідування, яке веде Генпрокуратура

У НАБУ оприлюднили фрагменти відеозаписів з особистого кабінету чільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Відповідне відео з'явилось на Youtube-каналі НАБУ. 

"З огляду на суспільний резонанс та з метою надання громадськості достовірної інформації про участь НАБУ в розслідуванні стосовно заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національне бюро вважає доцільним оприлюднити фрагменти розсекречених матеріалів негласних слідчих дій, проведених у робочому кабінеті керівника САП", – зазначили у прес-службі Антикорупційного бюро.

Там додають, що слідчі дії проводили з дозволу суду та в рамках розслідування, яке веде Генпрокуратура.

"У результаті, на переконання НАБУ, були встановлені факти, які можуть свідчити про наявність у діях керівника САП ознак кримінальних та дисциплінарних порушень. Зокрема, йдеться про можливе підбурювання свідків до давання неправдивих показань, розголошення відомостей досудового розслідування особам, які не мають стосунку до відповідного кримінального провадження", – наголошують антикорупціонери.

Повне відео, що його оприлюднили в НАБУ, дивіться нижче: 

Крім того, в Антикорупційному бюро кажуть, що виявлені факти можливих порушень у діях Холодницького жодним чином не характеризують роботи очолюваного ним органу.

"Співпраця детективів з прокурорами САП у розслідуваних кримінальних провадженнях продовжується у штатному режимі", – констатують у НАБУ.

Нагадаємо, 30 березня стало відомо, що генпрокурор Юрій Луценко та директор НАБУ Артем Ситник спрямували до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів клопотання, аби Назара Холодницького відсторонили від посади керівника САП. Йому закидають низку дисциплінарних проступків. При цьому 30 березня в Генпрокуратурі заявили, що Холодницький не з'явився на допит у ГПУ. 

Зауважимо, що сам Назар Холодницький всі закиди проти себе відкидає; каже, що про прослуховування у власному кабінеті довідався ще на початку березня й наполягає на оприлюдненні всіх записів, зроблених у його кабінеті. 

Попередній матеріал
Нова місія: NASA дає можливість безкоштовно відправити свої імена на Сонце
Наступний матеріал
У Дніпрі впав ліфт зі школяркою: в якому стані 17-річна дівчина
Loading...