КНДР
КНДР UKR Mission to UN/місія України в ООН

Чи бути миру: Південна Корея запропонує КНДР спільно провести Олімпійські ігри-2032

Країни не вперше порушують питання про спільне проведення літніх Ігор Олімпіад

Південна Корея має намір запропонувати Північній Кореї подати спільну заявку на проведення Олімпійських ігор-2032. Про таке повідомляє інформаційна агенція Yonhap.

"Я планую винести цю пропозицію для мирного врегулювання на Корейському півострові...Сеул і Пхеньян можуть спільно провести ці ігри", – прокоментував ініціативу міністр спорту Південної Кореї До Чон Хван.

Виступаючи перед журналістами в Токіо, він зазначив: спільне проведення Ігор можливе, зважаючи на успіх цьогорічних зимових Олімпійських ігор у Південній Кореї, де участь КНДР сприяла зниженню напруженості на півострові. Саме тоді Північна та Південна Кореї створили першу в історії спільну олімпійську команду – жіночу команду з хокею на льоду для участі у зимовій Олімпіаді в Пхьончхані.

Крім того, міністр спорту Південної Кореї зазначив: Сеул також планує ініціювати проведення чемпіонату світу з футболу 2030 року спільно з Китаєм, Японією та Північною Кореєю.

Зауважимо, що країни не вперше порушують питання про спільне проведення літніх Ігор Олімпіад. Зокрема, такі розмови точилися щодо змагань у Сеулі 1988 року, однак тоді переговори припинилися через розбіжності щодо того, як поділити спортивні заходи між двома країнами.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Російська збірна без прапора та вогні: феєричне відкриття Зимової Олімпіади-2018 – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
Російська збірна - виходить без національної символіки
/
Російська збірна - виходить без національної символіки
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
НАБУ вручило підозру міністру Омеляну
Наступний матеріал
Не пускатимуть ні в школи, ні в садочки: МОЗ і Міносвіти видали указ, стосовно дітей без щеплення