НАБУ
НАБУ НАБУ

У НАБУ пояснили підозру Омеляну

  Відомо, що розслідують це провадження з травня 2017 року

  Національне антикорупційне бюро України вирішує питання стосовно запобіжного заходу міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  У прес-службі зазначають, що Омелян працює на державній службі з 2000 року. У період з 1 січня 2000 року до 26 квітня 2018 року він отримав 2,17 мільйона гривень офіційного доходу. Проте у НАБУ зазначають, що лише у період із 2008 року до 26 квітня 2015-го його витрати склали щонайменше 3,45 мільйона.

  Відомо, що у 2015 році, займаючи посаду заступника міністра інфраструктури, Омелян набув у власність активи, законність підстав отримання яких не підтверджена доказами та вартість яких значно перевищує його законні доходи. Зокрема, мова йде про позашляховик BMW X5 2015 року випуску та готівку (90 тисяч доларів та 25 тисяч євро). У НАБУ заявляють, що загальна вартість таких активів на той час становила 4 230 500 гривень.

  Також, повідомляється, що міністр вніс недостовірні дані до своїх електронних декларацій. У НАБУ підрахували, що у 2015 році вартість незадекларованих міністром активів, які перебувають у власності чи користуванні, а також видатків становила щонайменше 3,034 мільйона гривень, у 2016-му – понад 8,024 мільйона гривень.

  Згідно з інформацією, міністр вніс до своєї декларації недостовірні відомості про вартість автомобіля Volvo S80 2007 року випуску, придбаного у 2016 році.

  Відомо, що розслідують це провадження з травня 2017 року.

  Як повідомляв 5.UA, уранці в четвер, 13 вересня, співробітники Національного антикорупційного бюро вручили підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну.

  Попередній матеріал
  У госпіталі від тяжкого поранення помер 23-річний боєць бригади ім. Чорних Запорожців
  Наступний матеріал
  Геращенко каже, що бойовики показали "не тих полонених" координатору ОБСЄ Фішеру

  НАБУ і САП готуються притягнути Ляшка до кримінальної відповідальності – ЗМІ

  "Одностайної підтримки уряду немає": Омелян про припинення залізничного сполучення з РФ

  "Чорний ринок" перевезень до Москви – що розповів Омелян

  Омелян вибачився перед українцями за поганий стан доріг

  "Інформаційний вечір" з Володимиром Омеляном на "5 каналі" – завершено

  Україна не матиме збитків через скасування потягів до РФ – Омелян пояснив чому