Володимир Омелян
Володимир Омелян 5 канал

"Чорний ринок" перевезень до Москви – що розповів Омелян

Автобуси перевозять дедалі більше українців до Росії. Із чим це пов'язано – пояснював особисто очільник Мінінфраструктури

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" міністр інфраструктури Володимир Омелян пояснив, чому кількість автобусних перевезень пасажирів між Україною та Росією зросла.

"Позаминулого тижня ми завершили перевірку Донецької та Луганської областей щодо автобусних перевезень між Україною та Російською Федерацією. Ми зараз посилимо заходи щодо "чорного ринку" таких перевезень, бо є величезна кількість нелегальних перевізників, і будемо думати, що робити далі з легальними перевезеннями. Є дуже багато спекуляцій на цю тематику, що шалені мільйони українців своїм вибором вважають російський вектор. Я так не вважаю, я вважаю, якщо ми проголосили європейський та північноатлантичний напрямок, то повинні його дотримуватися. Українцям в окупанта немає чого робити", – наголошує Омелян.

Він зазначає: на залізниці кількість "подорожуючих" до країни-агресора зменшується щороку:

"Сподіваюся, що природно відпаде сама потреба їздити до Росії. Ми це вже бачимо у випадку залізничних перевезень. Якщо 2013-го року їздили більш як 4 мільйони, то зараз – менше ніж 800 тисяч. Тенденція чітко йде до зниження. Ми просто хочемо цей процес пришвидшити".

Утім, що стосується автобусних перевезень, тут динаміка протилежна.

"По автобусах ми бачимо ріст – насамперед за рахунок "чорних" перевезень. На це буде спрямована наша політика, щоб "чорних" перевізників не було як класу. Зокрема – у східній Україні. Бо крім того, що це прямі збитки бюджету, це ще висока небезпека для самих пасажирів. Вони не знають, яким автобусом користуються, що там відбувається насправді і у випадку будь-якої неприємності вони незахищені, незастраховані. Жодної відповідальності на себе цей водій не бере", – підкреслив міністр. 

Більше подробиць – у відео: 

Нагадаємо, 6 серпня міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Україна може повністю припинити залізничне сполучення із Росією.Того самого дня заступник представника Президента у Криму запропонував припинити автобусне сполучення з Росією.

Попередній матеріал
Пірнав, поки не витяг: історія 16-річного Юрія Гусейнова, який врятував школяра
Наступний матеріал
"У нашому класі падає стеля": чому на Черкащині школярі змушені навчатися у спортзалі
Loading...