Потяг Київ – Москва
Потяг Київ – Москва train-photo.ru

"Якщо ми воюємо – нема чого туди їздити": Омелян пояснив, навіщо ініціює скасування потягів до РФ

Це питання, зокрема, і захисту українців від свавільних дій правоохоронців РФ та ФСБ

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" міністр інфраструктури України Володимир Омелян пояснив, навіщо урядовці пропонують скасування залізничного сполучення з РФ, зокрема – пасажирських потягів.

"В умовах війни про будь-яку нормальну співпрацю з Російською Федерацією мови бути не може. Подобається це комусь чи не подобається, але дії України повинні бути жорсткими та адекватними. Один з тих елементів, які ми пропонуємо уряду для затвердження, – скасування залізничного пасажирського сполучення. Я вважаю, що таким шляхом ми убезпечимо українців, які все ще на власний ризик їздять до Російської Федерації від можливості бути викраденим чи потрапити до лап ФСБ або інших правоохоронних органів Російської Федерації. Ми бачимо, що ці випадки почастішали", – констатує міністр.

Він додає: "По-друге, і насправді це ключове: якщо ми воюємо – нема чого туди їздити".

Крім того, Омелян наголосив: "Російсько-української дружби немає і ніколи не було. Була або перманентна окупація, або просто масові вбивства".

Зауважимо, що саме сьогодні, 16 серпня, Володимир Омелян підписав "історичний документ", подробиці якого не розголошують. Утім, уже відомо, що він стосується сполучення із сусідньою Росією. 

Нагадаємо, 6 серпня міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Україна може повністю принипити залізничне сполучення із Росією. Згодом він пояснив, що означатиме припинення залізничного сполучення із РФ. Того самого дня заступник представника Президента у Криму запропонував припинити автобусне сполучення з Росією.

Як інформував 5.UA, у 2017 році найприбутковішим для "УЗ" став потяг "Київ – Москва". Дані від залізничників свідчать про 77% наповненість вагонів цього потяга. Загалом цей напрямок приніс компанії 154 млн грн прибутку. 

Дивіться також фотогалерею: 

В "Укрзалізниці" продемонстрували меню повноцінного харчування в поїздах – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Інформаційний вечір з Володимиром Омеляном на "5 каналі" – відео
Наступний матеріал
У Маріуполі сотні людей попрощалися із морпіхом Федором Балахчі
Loading...