Володимир Омелян
Володимир Омелян 5 канал

Омелян вибачився перед українцями за поганий стан доріг

Нині Україна максимально використовує наявний ресурс для ремонту доріг, адже це пріоритет №1

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" міністр інфраструктури Володимир Омелян прокоментував акції протесту та перекриття трас на Івано-Франківщині та Миколаївщині. Люди протестують проти незадовільного стану доріг. 

"Ситуація в Івано-Франківській та Миколаївській області відрізняється, бо якщо у першому випадку люди справді обурені відсутністю доріг, то в другому випадку – тим, що Кабмін перерозподілив кошти на ремонт у цій області", – пояснив міністр.

Він також зазначив: "Я хотів би щиро звернутися до громадян України з вибаченням за той стан доріг, який ми успадкували за десятиліття неякісної роботи. І ми робимо максимально можливе як уряд, щоб в Україні дороги ремонтувалися".

За словами очільника Мінінфраструктури, в кожній області України такі роботи ведуться, техніка на місцях.

"Максимально можливий ресурс держави в час війни, в час, коли треба реформувати все, ми використовуємо саме на дороги, тому що це пріоритет №1... З наступного року буде збільшено кількість фінансування дорожньої галузі, 75% всіх акцизів надходитиме до Дорожнього фонду, а це становить приблизно 56 млрд гривень. Таких грошей Україна ніколи не бачила", – наголошує Омелян. 

Водночас, міністр уточнив: якщо йдеться про місцеву дорогу – звертатися потрібно аж ніяк не до "Укравтодору".  

"Коли ми говоримо про дороги обласного рівня – це область. Про місцеві – це місцеві органи влади. "Укравтодор" відповідає лише за 47 тис.км доріг по всій державі зі 170 тис. км, які є на балансі", – заявив Омелян. 

Як інформував 5.UA, на Прикарпатті активісти вже другий день поспіль вимагають відремонтувати дорогу регіонального значення Чернівці – Верховина. Свою акцію протесту вони оголосили безстроковою. 

Дивіться також фотогалерею: 

Майже кратер вулкана: у Києві неподалік "Арсенальної" провалився асфальт на зупинці – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Прикарпатті активісти вже другий день перекривають дорогу на Чернівці
Наступний матеріал
iPhone, планшети та "зарядки": презентація новинок від Apple – завершено