Володимир Омелян
Володимир Омелян 5 канал

Суд обрав запобіжний захід міністру інфраструктури Володимиру Омеляну

Очільника відомства зобов'язали здати всі свої паспорти й у разі першої необхідності з'являтися до детективів НАБУ

У п'ятницю, 14 вересня, суд у столиці обрав запобіжний захід міністру інфраструктури Володимиру Омеляну.

"У задоволенні клопотання відмовити. Обрати Омеляну Володимиру Володимировичу запобіжний захід у вигляді особистої поруки", – постановила суддя. 

"Зобов'язати поручителів – міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова та народного депутата Федора Бендюженка забезпечувати виконання підозрюваним обов'язків, а саме: прибувати до детективів НАБУ за першою вимогою, повідомляти детективів НАБУ про зміну свого місця проживання або місця роботи, здати на зберігання до відповідних органів державної влади всі свої паспорти громадянина України для виїзду за кордон, інші документи, що надають право на виїзд з України та в'їзд в Україну", – додала вона. 

Ухвала суду оскарженню не підлягає і набуває чинності після оголошення. 

Як повідомляв 5.UA, уранці в четвер, 13 вересня, працівники Національного антикорупційного бюро вручили підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Потому детективи НАБУ пояснили підозру Омеляну. Зокрема, там уточнили: йдеться про ймовірне незаконне збагачення міністра десятирічної давнини. Але це провадження в НАБУ розслідують від травня 2017 року.

Попередній матеріал
Судове засідання з обрання запобіжного заходу Володимиру Омеляну – завершено
Наступний матеріал
Спуск десантно-штурмового катера "Кентавр" для ЗСУ на воду – відео