Тарас Чорновіл
Тарас Чорновіл 5 канал

Game over: НАБУ очікує фіаско в ще одній гучній справі – Чорновіл

На сьогодні ми маємо провал у всіх справах проти високопосадовців, абсолютно в усіх, наголошує політичний аналітик

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" політичний аналітик Тарас Чорновіл прокоментував провадження проти міністра інфраструктури Володимира Омеляна, розпочате НАБУ. 

"Є юридична складова, а є навіть не політична, а радше дуже персоніфікована. Насправді, коли кажуть, що це суто політична справа – це не так. Бо політика передбачає певну політичну суб'єктність, а її ні особисто в Омеляна, ні в Ситника поки що немає. Ця справа немає цілісності. Зі слів Омеляна та антикорупційних прокурорів, представників НАБУ, там є дуже багато речей, побудованих на припущеннях. Там умисне уникнули доказової бази, яка представляє протилежну сторону, тому справа абсолютно безперспективна в юридичному плані. Той галас, з яким зараз дуже різко проти "Народного фронту", проти президентського середовища активізувалося НАБУ, свідчить про те, що тут більше не політичні, а якісь персоніфіковані моменти в керівництві НАБУ зіграли свою роль. Що буде далі? Це можна оцінювати як дуже погану перспективу, фіаско ще в одній справі, яка дуже сильно розкручується в НАБУ", – вважає Чорновіл.

Він констатує: "На сьогодні ми маємо провал в усіх справах проти високопосадовців, абсолютно в усіх. Буде створений Антикорупційний суд, однак до того моменту в суді все одно буде конкуренція захисту і звинувачення, все одно треба представляти в Антикорупційному суді належним способом зібрані докази.

Справа Омеляна стала останнім маркером, game over. У цьому складі НАБУ остаточно за цей місяць припинить своє існування в суспільній думці як нова якась структура. Її знову почнуть розглядати як корупційний орган, який нічим не відрізняється від колишніх старих".

Більше подробиць – у відео: 

Як повідомляв 5.UA, вранці у четвер, 13 вересня, працівники Національного антикорупційного бюро вручили підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Потому детективи НАБУ пояснили підозру Омеляну. Зокрема, там уточнили: йдеться про ймовірне незаконне збагачення міністра десятирічної давнини. 14-го вересня суд обрав запобіжний захід Володимиру Омеляну

Дивіться також фотогалерею: 

"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Зараз під кожним політиком земля горітиме": Сєрова про справу проти Омеляна
Наступний матеріал
Засідання Кабміну: розгляд Держбюджету-2019 – завершено