telegraf.com.ua

Єлісєєв: Чергова ініціатива про зустріч "надо же поговорить" у Мінську викликає реакцію на "три Н"

  Читайте по-русски
  Будь-які ідеї, якщо вони серйозні, слід спершу проробити з партнерами аби їх не ставити у незручне становище, зауважив Єлісєєв

  Колишній заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв у Twitter прокоментував заяву президента України Володимира Зеленського про те, що замість телемосту з РФ треба говорити напряму з президентом країни-агресора Володимиром Путіним, і що він готовий до такої розмови у Мінську

  "Чергова ініціатива про зустріч "надо же поговорить" у Мінську викликає реакцію на "три Н": непрофесійно, наївно, небезпечно. Будь-які ідеї, якщо вони серйозні, слід спершу проробити з партнерами аби їх не ставити у незручне становище. Ба більше – роздратувати. А це шкідливо", – йдеться у повідомленні.

  Як повідомляв 5.UA, російський журналіст Дмитро Кисельов у своїй програмі "Вести недели" анонсував, що 12 липня о 17:00 за Києвом український телеканал NewsOne і російський "Россия 24" проведуть телеміст під назвою "Надо поговорить", назвавши його "унікальним міжнародним проєктом". Згодом з'явилася інформація, що NewsOne скасував телеміст із "Росія 24".

  Нагадаємо, у січні 2015 року на "17 каналі" проходив телеміст Київ –  Донецьк на тему: "Коли чекати на мир?". Зі сторони "ДНР" у ньому брали участь бойовики. У складі київської сторони участь у телемості взяла Ніна Матвієнко. Загалом, цей телеміст збурив українське суспільство та український інфопростір. Згодом у програмі "Рандеву на "5 каналі" Ніна Матвієнко прокоментувала свою участь у телемості з "ДНР".

  Попередній матеріал
  Повернення Росії в ПАРЄ: Велика Британія приєдналася до протесту – Ар’єв
  Наступний матеріал
  "Молімося за його здоров'я": Зоря прокоментував інтерв'ю Філарета на "Россия-24"