Андрій Парубій
Андрій Парубій 5 канал

"Ворог, який стріляє нам у спину, має бути ліквідований": як у Раді реагували на телеміст із РФ

Читайте по-русски
Депутати закликали СБУ відреагувати, а Нацраду – скасувати ліцензію мовника

Реваншем проросійських сил назвав анонсований телеміст із Росією спікер Верховної Ради Андрій Парубій під час засідання Погоджувальної ради. Закликав до активних дій СБУ та Нацраду з питань телебачення й радіомовлення. За перебігом подій стежила кореспондентка "5 каналу" Ірина Сисак.

Депутати закликали відреагувати на цю "ініціативу" Службу безпеки, а Нацраді з питань телебачення і радіомовлення – пропонували навіть скасувати ліцензію мовника NewsOne.

Зі свого боку, голова Верховної Ради Андрій Парубій наголосив, що такі телевізійні ефіри – ніщо інше, як провокація та інформаційна атака напередодні дочасних парламентських виборів. За словами спікера, реакція держави на спробу інформаційного прориву ворога має бути різкою, аби надалі ні в кого не виникло думки про повторення таких дій.

"Реакція держави на цю пряму спробу інформаційного прориву ворога має бути жорсткою настільки, щоб надалі у будь-кого і будь-коли не виникала думка про можливість таких дій. Ворог, який окопався всередині і стріляє нам в спину, має бути ліквідований. Телеміст не має права відбутися цього тижня і будь-коли. І ми повинні змобілізувати сили – і президент, і уряд, і Верховна Рада, – аби не допустити проведення телемосту. Він не відбудеться і не має відбутися в Україні, яка веде війну з Росією", – заявив Парубій.

Які заяви ще лунали на засіданні – дивіться у відео.

Нагадаємо, NewsOne скасував телеміст із "Росія 24".

Попередній матеріал
Заяви для ЗМІ Гройсмана та Туска – відео
Наступний матеріал
Важливо, щоб під час саміту "Україна – ЄС" було вирішено питання пакета Азовських санкцій, – Порошенко
Loading...