З'їзд партії БПП
З'їзд партії БПП фото Солідарність

"ЄС": Телемости з Росією можливі тільки тоді, коли останній чобіт російського військового покине територію України

  Читайте по-русски
  Політсила закликала СБУ, РНБО, Національну Раду з питань телебачення і радіомовлення миттєво відреагувати щодо так званого "телемосту"

  Анонсований на 12 липня "телеміст" за участю забороненого в Україні пропагандистського телеканалу Россия-24 та одного з українських каналів, який входить в медіа-групу Віктора Медведчука, – це серйозний виклик усій інформаційній безпеці України.

  "Європейська солідарність" вважає, що даний проект – це безумовна легалізація пропагандистського російського контенту через українські мас-медіа, яку ми трактуємо як дії, які створюють реальні загрози національним інтересам, суверенітету і територіальній цілісності України", - йдеться у повідомленні прес-служби партії "ЄС".

  Політсила нагадує, що згідно указу Президента України Петра Порошенка №549/2015 від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" телеканал Росія-24, який входить до структури Федерального державного підприємства "Всеросійська державна телевізійна і радіомовна компанія" і який фінансується з бюджету країни-агресора, знаходиться під санкціями. Тобто, щодо каналу діє норма про "обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування".

  "Ми нагадуємо ініціаторам та прямим виконавцям цього "телевізійного шоу", що умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності підпадають під кримінальне розслідування", - йдеться в повідомленні.

  У партії додають, що вважають "проведення так званого "телемосту" – це виключна провокація з боку Кремля. Це ще один механізм впливу на українців під час виборчої кампанії. Мета Москви проста – через буцім-то розмови «про мир» завести до Верховної Ради України якомога більшу кількість проросійських депутатів, аби політично закріпити реванш у стінах Верховної Ради".

  Політсила закликала СБУ, РНБО, Національну Раду з питань телебачення і радіомовлення миттєво відреагувати щодо так званого "телемосту", анонсованого пропагандистським каналом Володимира Путіна.

  "Ми попереджаємо, що у разі відсутності такої реакції, залишаємо за собою право на протест проти бездіяльності вказаних органів. Телемости з Росією можливі тільки тоді, коли останній чобіт російського військового покине територію України!", - наголосили в повідомленні.

  Попередній матеріал
  Президенту Євроради Туску показали на Донбасі уламки боєприпасів РФ
  Наступний матеріал
  Семимильними кроками несемося в "об'ятія браццкава нарота" – Сарган про події в Україні

  Парламентські вибори під загрозою зриву – "Європейська Солідарність"

  В "ЄС" анонсували акцію під стінами КСУ проти скасування закону про люстрацію

  Порошенко написав листи 18-ти керівникам ЄС та очільникам держав і урядів-членів ЄНП – із чим звернувся

  50% українців підтримують вступ до НАТО: найвищі цифри серед прихильників "ЄС" та "Голосу" – опитування

  "Терпіти більше не можна!" – в Києві люди збираються на акцію проти проросійського реваншу – відео

  "Допуск на вибори Клюєва – це пряма загроза національній безпеці України" – Тетяна Чорновол