Прапор України
Прапор України kpi.ua

"Терпіти більше не можна!" – в Києві люди збираються на акцію проти проросійського реваншу – відео

  Читайте по-русски
  Акція має розпочатися о 20:00 на Майдані

  У Києві люди збираються на акцію проти російського реваншу. Про таке повідомляють активісти у Facebook.

  "Російського пропагандиста Шарія та "шістку" Януковича Клюєва зареєстровано кандидатами в депутати. Зареєстрували, хоча вони не жили останні 5 років в Україні і за законом взагалі не мали жодних шансів бути зареєстрованими. А в цей час із тюрем випускають терористів та вбивць Небесної Сотні. О 20:00 ті, кому не байдуже, виходять на Майдан!" – йдеться в описі до події. 

  Як стало відомо, до акції приєднається і "Європейська солідарність". 

  Її керівник, 5-й президент України Петро Порошенко, на своїй сторінці у Facebook написав: "Ми за Україну! Ми за її європейське майбутнє! І тільки спільними зусиллями ми можемо протистояти цьому повзучому проросійському реваншу. Наша команда приєднується до акції. О 20:00 на Майдані". 

  Як повідомляв 5.UA, 30 травня 2019 року видання "Детектор медіа" оприлюднило інтерв'ю, в якому співвласник студії "Квартал 95", брат першого помічника президента Володимира Зеленського Борис Шефір зробив кілька гучних заяв. Він назвав президента РФ Володимира Путіна "розумною людиною", з якою можна домовитися. 

  "Путін – не маніяк і не псих, він розумна людина. Так, у нього імперські амбіції. Але можна ж домовитися", – сказав Шефір.

  Він також критично висловився щодо схвалення мовного закону та квот для української мови. На його думку, закон про мову треба скасувати, а квоти – переглянути. Він вважає, що це "перший крок для того, щоб завершити війну". 

  На це відреагувала віцеспікер Верховної Ради Ірина Геращенко, сказавши: "А ми будемо говорити і називати речі своїми іменами. Маніяки мають віддати Україні наші території. Їх мають звільнити. Для цього ми маємо боротися за те, щоб Україна була членом ЄС і НАТО. І так і буде, дякую".

  Попередній матеріал
  Серед спостерігачів не може бути агресорів: Парубій відкликав запрошення до представників ПАРЄ
  Наступний матеріал
  "Росія – окупант!": Ніно Катамадзе відмовилася виступати в РФ
  Loading...