Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

Порошенко відреагував на анонс телемосту між NewsOne і "Россия 24"

Читайте по-русски
Телемости з Росією стануть можливими лише після звільнення окупованих території, наголосив п'ятий президент

П'ятий президент України Петро Порошенко відреагував на анонс телемосту між російським пропагандистським каналом "Россия 24" та українським NewsOne. Назвав таку ініціативу інформаційною диверсією проти України.

"Телемости з агресором, телемости з Путіним, телемости з убивцями українського народу є неможливими. Телемости з Росією – очевидно, що це можливо тоді, коли Росія звільнить окуповані території. Коли Росія прибере геть свої війська, і коли Росія припинить вбивати. Українська влада має зараз продемонструвати свої рішучі дії", – зауважив Петро Порошенко.

Він зазначив, що від реакції органів влади і правоохоронців буде залежати, наскільки агресивно надалі діятиме "п'ята колона" за сценаріями Кремля. А питання інформаційної безпеки українців – потребує негайного додаткового законодавчого захисту.

"Я б підтримав ініціативу Верховної Ради про скликання позачергового засідання і законодавчого врегулювання заборони мовлення каналів, які мають пряму асоціацію з країною-агресором, принаймні під час війни. І низку інших ініціатив, які дозволять захистити інформаційний простір України від брутальної агресії з боку країни-агресора", – наголосив Порошенко.

Як повідомляв 5.UA, російський журналіст Дмитро Кисельов у своїй програмі "Вести недели" анонсував, що 12 липня український телеканал NewsOne і російський "Россия 24" проведуть телеміст під назвою "Надо поговорить", назвавши його "унікальним міжнародним проєктом". Ведучими від NewsOne мали стати Василь Голованов та Олена Кирик, а з боку "Россия 24" – Марія Сіттель і Андрій Малахов. Наразі NewsOne уже скасував телеміст із "Росія 24".

Попередній матеріал
Номенклатурна помста руками президента – це огидно: ведучий "1+1" прокоментував кадрові зміни в АМКУ
Наступний матеріал
Телеміст із Росією: ГПУ відкрила справу про держзраду і викликала на допит власника NewsOne
Loading...