Агія Загребельська
Агія Загребельська Агія Загребельська

Номенклатурна помста руками президента – це огидно: ведучий "1+1" прокоментував кадрові зміни в АМКУ

  Читайте по-русски
  За словами іншого журналіста, звільнена Зеленським Агія Загребельська в останні роки була "прапором здорових сил" в Антимонопольному комітеті

  Звільнена президентом України Володимиром Зеленським Агія Загребельська стояла на стояла на шляху багатьох "попутників революції", з якими нова влада обіцяла боротися, але чомусь не поспішає. Про це на своїй сторінці у Facebook написав блогер і ведучий на "1+1" Сергій Іванов.

  "Президент звільнив державного уповноваженого Антимонопольний комітет України Агія Загребельська, і це дуже сумна новина, адже Агія стояла на шляху багатьох "попутчиків революції", з якими нова влада обіцяла боротися, але чомусь не поспішає… Це абсолютно очевидна номенклатурна помста, здійснена руками першої особи держави. І це огидно", – написав Іванов.

  Він зауважив, що не знає точно, хто саме пролобіював звільнення Загребельської, але обґрунтовано порозмірковував, хто це МІГ бути.

  "Це міг зробити конгломерат Третьяков-Загорій-Луценко, який захопив 95% як легального, так і тіньового грального ринку, проти якого вона виступала. Міг Ахметов, оскільки Загребельська голосувала проти приватизації ним Київського та Одеського обленерго. Міг і голова АМКУ Терентьєв, якому вона дуже заважала і який нещодавно ліг під солодку парочку Богдан-Портнов, гарантувавши свою повну лояльність і співпрацю в обмін на зачистку непокорних кадрів. А могли всі разом", – зазначив журналіст.

  Схожа реакція на новину прозвучала від головного редактора "Наших грошей" Олексія Шалайського. За його словами, звільнена президентом Зеленським Агія Загребельська останні роки була прапором здорових сил АМКУ.

  "Зеленський звільнив з АМКУ Агію Загребельську. Людину, яка останні роки часом була прапором здорових сил Антимонопольного комітету. Яку ненавиділи і Третьяков із силовиками (ігрові автомати), і Ахметов (енергетика), і Коломойський (АЗС), і поплічники Труханова (Одеський порт – Євротермінал). Та багато хто", – пише журналіст.

  І додає: "До вищого керівництва АМКУ в президента питань не виникло. Бо у вищеозначених представників "бізнес-еліти" проблем з цим не було жодних. Ну, що ж. Яскравий сигнал, що монополії в Україні будуть лише міцніти, а з олігархами "будемо домовлятись", а не поступати з ними як в цивілізованих країнах. І красти будуть продовжувати не тільки з бюджету, а й з кишень громадян напряму. Відома російська формула: "Люди – это новая нефть".

  Нагадаємо, президент Володимир Зеленський звільнив  трьох державних уповноважених Антимонопольного комітету України. З посади заступника голови АМКУ звільнили державного уповноваженого Андрія Вовка, а також уповноважені Валерій Полюхович та Агія Загребельська.

   

  Попередній матеріал
  NewsOne скасував телеміст із "Россия 24" – подробиці
  Наступний матеріал
  Порошенко відреагував на анонс телемосту між NewsOne і "Россия 24"
  Loading...