Зеленський в Давосі
Зеленський в Давосі 5 канал

"Якщо сторони захочуть припинити війну – то вона завершиться вже наступного дня" – Зеленський

Читайте по-русски
Зеленський переконаний, що сучасний світ потребує переосмислення та оновлення правил

Володимир Зеленський виступив на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Промову розпочав із тези, що питання безпеки – це найбільша загроза для всього світу, який стрімко змінюється.

На думку президента, це питання основне і для України. Адже безпека – надважлива для розвитку української економіки. На думку Володимира Зеленського, усі проблеми і виклики мають стати стимулом рухатися вперед. І амбітний план для України – це стати лідером Східної та Центральної Європи.

"Шостий рік у моїй країні йде війна. Шостий рік, як Росія анексувала в нас частину території", – вважає президент України Володимир Зеленський.

Після промови Володимиру Зеленському низку запитань поставив засновник Давоського форуму Клаус Швабб. Зокрема порушив питання про війну в Україні, інвестиції в нашу державу та зустріч із Володимиром Путіним у Нормандському форматі.

Володимир Зеленський зауважив – результатом перемов із президентом Росії є повернення 75-ти українців в рамках обміну з так званих "ЛДНР". Зеленський заявив, що поки що не вдалося повністю припинити вогонь на сході України. Утім, на думку президента, якщо всі сторони захочуть припинити війну – то вона завершиться вже наступного дня після такого рішення.

Зеленський переконаний, що сучасний світ потребує переосмислення та оновлення правил, особливо правил міжнародної безпеки.

"Світ не може бути згуртованим тільки у Facebook, коли репостять виступ Ґрети Тунберґ , фото жахливих пожеж в Австралії чи, на жаль, збитого українського "Боїнга" в Ірані. Та чи означає це, що всі зробили висновки? Ні. Бо для більшості через тиждень це вже втрачає актуальність, а у стрічку вже стукає новий гучний інформаційний привід", – додав він. 

Як повідомляв 5.UA, політолог Тарас Березовець розповів, як проходить Всесвітній економічний форум у швейцарському Давосі.

Попередній матеріал
"ДБР стає репресивним органом нової влади" – Гай про призначення адвоката Януковича в Держбюро
Наступний матеріал
Справжній козак і добрий друг: у Білій Церкві попрощалися із загиблим на Донбасі бійцем Валерієм Закусилом
Loading...

Виступ Володимира Зеленського на економічному форумі в Давосі – відео

Трамп, Зеленський та російські агенти – Березовець про Давоський форум

Акценти "українського сніданку" в Давосі: головні заяви Президента України та присутніх кандидатів на пост

РФ найбільше боїться, що Україна дотримуватиметься Мінських угод – Порошенко

Христя Фріланд: Конкурентні вибори – свідчення сили українського громадянського суспільства

Насіров хотів повернути закордонний паспорт, щоб поїхати в Давос як "кандидат у президенти"