Мирослав Гай
Мирослав Гай відкриті джерела

"ДБР стає репресивним органом нової влади" – Гай про призначення адвоката Януковича в Держбюро

Читайте по-русски
Наступним кроком влади після цього призначення може бути поховання справ Майдану і перегляд досягнень Революції Гідності, наголосив волонтер

Проти призначення колишнього адвоката Януковича Олександра Бабікова на посаду у ДБР висловилися Родини Героїв Небесної Сотні, активісти і військові. У проголошенні спільної заяви взяв участь волонтер, голова Благодійного фонду "Мир і КО" Мирослав Гай, повідомляє телеканал "Прямий".

"Фактично ми бачимо, що посіпаки Януковича, які всі п'ять років ховалися за кордоном, в Росії боялися подати голос, і яких ми вважаємо винними в злочинах проти України, проти національних інтересів, проти Конституції – вони зараз повертаються у владу", – наголосив він.

"Ми бачимо, що з цим призначенням ДБР офіційно показує, що воно стає таким репресивним органом нової влади, ми бачимо, що ДБР займається переслідуванням волонтерів, активістів, майданівців, і ми розуміємо, що наступним їхнім кроком після такого призначення може бути не тільки поховання справ Майдану, а ще й перекваліфікація і перегляд досягнень Революції Гідності. Фактично – це реванш. Ми це розуміємо і ми хочемо донести цю просту думку українському суспільству, якому небайдуже... і всім проєвропейським, проукраїнським партіям, силам, громадянським об'єднанням", – йдеться у заяві Мирослава Гая.

"Друзі, вони збираються переглянути досягнення Революції Гідності, вони хочуть дискредитувати Революцію Гідності", – висловив спільну заяву Гай.

Нагадаємо, Олександр Бабіков, харківський прокурор, який раніше в суді захищав охоронця Віктора Януковича – призначений заступником директора ДБР.

Попередній матеріал
Якими будуть результати поїздок Зеленського та перспективи у відносинах між Україною та Польщею – "ІнфоДень"
Наступний матеріал
"Якщо сторони захочуть припинити війну – то вона завершиться вже наступного дня" – Зеленський
Loading...