Петро Порошенко
Петро Порошенко фото АПУ

РФ найбільше боїться, що Україна дотримуватиметься Мінських угод – Порошенко

  Він наголосив, що, на жаль, ключ до миру лежить не в Києві і навіть не в Брюсселі чи Вашингтоні, а в Москві

  Під час "Українського сніданку" в Давосі, Президент України Петро Порошенко заявив, що найжахливішим для Кремля буде знову почути після президентських виборів в Україні, що Росія має виконати свої зобов'язання за Мінськими угодами, повідомляє "Укрінформ".

  "Чого так боїться Росія? Що Україна після президентських виборів продовжуватиме дотримуватися Мінських угод і зміцнювати міжнародну солідарність та єдність проти Росії. Найжахливішим для Росії буде те, що після виборів в Україні Кремль знову почує, що потрібно відвести війська з Донбасу, повернути Україні контроль за кордоном, повернути Крим і звільнити тих, хто перебуває в російських в'язницях, а якщо вона цього не зробить, то санкції будуть посилюватися і розширюватися ", – наголосив Президент.

  Він додав, що політиків в Україні наразі обіцяють принести мир в Україну і кажуть, що він просто за рогом, достатньо постукати у двері Путіна, попросити миру – і він одразу настане.

  "Це популістична обіцянка. За рогом не мир, там агресор, і ми маємо бути готовими разом відповісти агресору, і зробити це тільки на основі наших національних інтересів. Ми можемо принести мир тільки на основі міжнародного права", – наголосив Президент.

  Порошенко зазначив, що, на жаль, ключ до миру лежить не в Києві і навіть не в Брюсселі чи Вашингтоні, а в Москві, тому треба використовувати всі наявні механізми та інструменти, щоб посадити Путіна за стіл переговорів, як ми це робили у 2014-2015 році, коли підписували Мінські угоди.

  Попередній матеріал
  Геращенко про блокування РФ обміну заручниками: "Росіяни мають знати, що "родіна" їх завжди кине"
  Наступний матеріал
  У столиці хочуть обмежити швидкість руху біля шкіл до 30 км/год

  Христя Фріланд: Конкурентні вибори – свідчення сили українського громадянського суспільства

  Кожна страва – з політичним присмаком: перші заяви з Українського сніданку в Давосі

  Виступ Президента України у Давосі – відео

  Про що говоритиме Порошенко із головою МВФ у Давосі – подробиці

  Оновлені дані: соціологи розповіли, хто з кандидатів лідирує та чиї рейтинги ростуть

  Насіров хотів повернути закордонний паспорт, щоб поїхати в Давос як "кандидат у президенти"