Петро Порошенко
Петро Порошенко president.gov.ua

У стилі Мадуро: Порошенко в Давосі нагадав про небезпечність популізму деяких український політиків, провівши паралелі з Венесуелою

  У Давосі Порошенко наголосив, що Україна дотримуватиметься обраного курсу реформ

  Президент України Петро Порошенко наголошує на загрозі популізму, особливо у передвиборчий період в Україні, й застерігає від досвіду Венесуели, адже там подібна політика призвела до катастрофічних наслідків. Про таке Глава держави заявив під час виступу на Українському сніданку в Давосі, йдеться на сайті Президента.

  "Зараз в нас величезна небезпека популізму. Ті, хто хоче зрозуміти, що значить декларувати фіксовану ціну нижче ринку на певний продукт для людей – це те, що Чавес і Мадуро робили в Каракасі, Венесуела", – сказав Порошенко.

  Він додав: "І зараз народ Венесуели каже «ні» популізму, «ні» безвідповідальним політикам. Хочу оголосити, що ми будемо дотримуватись курсу реформ. Я як Президент зроблю все, щоб забезпечити незворотність цього прогресу, щоб унеможливити повернення до Російської імперії. Це неприпустимо".

  "Ми хочемо побудувати здорову західну економіку на основі підприємництва, малих та середніх підприємств. Ми не хочемо повертатись до централізованої економіки. Західний рівень життя потребує західної економіки", – особливо підкреслив Президент.

  І наголосив: "Стиль правління Мадуро приносить результати Мадуро".

  Попередній матеріал
  Як би черги не вийшло: екс-генсек НАТО Расмуссен також спростував свою підтримку Тимошенко
  Наступний матеріал
  ДТП під Києвом: вантажівка перекинулася та зависла над зустрічною смугою – відео
  Loading...