Ірина Геращенко
Ірина Геращенко 5 канал

Геращенко про блокування РФ обміну заручниками: "Росіяни мають знати, що "родіна" їх завжди кине"

Загалом українська сторона направила направила РФ 13 офіційних листів про обмін

Росія не має бажання забирати своїх громадян, тому росіяни мусять знати, що "родіна" їх завжди покине. Про таке заявила перший заступник голови Верховної Ради України, уповноважений президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко, пише "Прямий".

Вона розповіла, що під час її розмови з українськими журналістами в кулуарах про підсумки голосування у ПАРЄ, підійшли російські журналісти і Геращенко дістала список цих росіян і звернулася до їхніх родин: "Я десять разів зачитала список цих росіян і звернулася до глядачів: "До Путіна апелюйте, Путін – ваш президент. Заберіть ваших – віддайте наших". За словами Геращенко, після цих слів у російської пропагандистки почалася істерика.

"Ну і в неї почалася формена істерика, в цієї мадам. Почала кричати: "Що ви брешете?" Але, вибачте, дипломатична переписка не бреше", – додала Геращенко.

Вона наголосила, що є 13 листів від Ірини Геращенко Борису Гризлову, є ноти Міністерства закордонних справ України до російського МЗС, а також ноти уповноваженого Верховною Радою з прав людини Людмили Денісової до омбудсмена РФ Тетяни Москалькової. "На жодне немає відповіді. Немає бажання в росіян забирати своїх громадян. І просто Росія має знати, що "родіна" їх завжди кине", – сказала Геращенко.

Попередній матеріал
Дональ Трамп пропонував NASA будь-які гроші за політ на Марс
Наступний матеріал
РФ найбільше боїться, що Україна дотримуватиметься Мінських угод – Порошенко
Loading...