Трамп і Зеленський
Трамп і Зеленський 5 канал

"Як розігрів перед концертом" – Кулеба оцінив телефонну розмову Трампа із Зеленським

Читайте по-русски
Діалог України і США зберігся на динамічному рівні, вважає дипломат

В ефірі "5 каналу", в програмі "Інформаційний вечір" Микола Кулеба розповів, що означає телефонна розмова Трампа і Зеленського.

На запитання ведучої, чи була це розмова ввічливості, Кулеба сказав: "Ні, телефонна розмова ввічливості відбулася після обрання Зеленського президентом України. Це вже іде, от як на концерті зірок, коли спочатку має виступити хтось на розігріві. То оця телефонна розмова – це розігрів. Тобто президенти розмовляють, з'ясовують в особистому контакті якісь чутливі моменти, відчувають одне одного і готуються до вирішення питання, про які вже не можна далі говорити через радників. Тому відбулася така особиста телефонна розмова, щоб лідери почули одне одного".

Кулеба додав: "Я вважаю, що факт цієї розмови – це дуже позитивний сигнал. З того, що я бачу, то президент приділяє важливу увагу американському напрямку. Це зрозуміло і фундаментально правильно. Сьогодні відбулася зустріч президента з Куртом Волкером, представником адміністрації США, тому робота там ведеться. Подивимося, куди воно все вийде".

"Але мені як дипломату зрозуміло, що діалог із США зберігся на надзвичайно тісному та динамічному рівні", – підсумував Кулеба.  

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, у червні 2019 року Трамп заявив, що США розглядають питання санкцій проти "Північного потоку-2"

Попередній матеріал
До Дня боротьби з гепатитом у Києві організували безкоштовні мобільні лабораторії
Наступний матеріал
Цигарки та бойовики: стали відомі подробиці справи ексчільника поліції Одещини Головіна
Loading...