Катерина Сляднєва
Катерина Сляднєва апостроф

Заступником голови Служби зовнішньої розвідки вперше стала жінка – що про неї відомо

Читайте по-русски
Раніше з розвідкою нову посадовицю нічого не пов'язувало

Президент Володимир Зеленський призначив Катерину Сляднєву заступником голови Служби зовнішньої розвідки. Відповідний указ №553/2019 опублікований на сайті глави держави.

"Призначити Сляднєву Катерину Анатоліївну заступником голови Служби зовнішньої розвідки України", – зазначається в документі.

Довідка. Сляднєва раніше працювала заступником начальника управління наглядом в кримінальних справах прокуратури Києва. Освіту здобула у Львівському університеті бізнесу та права за спеціальністю судоустрою, прокуратури і адвокатури.

Як пише видання "Апостроф", нова заступниця голови СЗР має аккаунт у забороненій в Україні російській соціальній мережі "Однокласники", а також "Вконтакте". За даними "Обозреватель", Сляднєва – активна користувачка цих соцмереж. Так, станом на 25 липня вказано, що вона нещодано відвідувала обидві соцмережі. Сляднєва регулярно ділиться подіями свого життя і постить фотографії.

Заступник голови Служби зовнішньої розвідки Катерина Сляднєва
Заступник голови Служби зовнішньої розвідки Катерина Сляднєва obozrevatel.com

Також у вільному доступі є річні декларації Сляднєвої. За розміщеною там інформацією, нова заступниця голови СЗР є власницею квартири у Києві площею 49 м2 і її річна зарплатня становила у 2018 році 257 тисяч 011 гривень. Готівкою Сляднєва зберігає 250 тисяч гривень.

Нагадаємо, 22 травня президент Володимир Зеленський призначив першим заступником голови СБУ очільника партії "Слуга народу", свого друга дитинства і ексюриста студії "Квартал 95" Івана Баканова. 

Попередній матеріал
Яку роль ще зіграє Гриценко, і чому російська кухня – не китайська – з'ясують "вар'ят" Жогло і "Група Продовженого Дна
Наступний матеріал
Ворог порушив "хлібне перемир'я" – один боєць поранений
Loading...