Служба зовнішньої розвідки
Служба зовнішньої розвідки відкриті джерела

Кадрові зміни: хто нині очолює Службу зовнішньої розвідки України

  Читайте по-русски
  Призначити нового голову відомства або його в.о. може винятково Президент своїм указом

  До моменту призначення нового чільника або виконуючого обов'язки голови Служби зовнішньої розвідки роботу відомства координуватиме Андрій Алєксєєнко – перший заступник голови Служби. Про таке повідомляє "Укрінформ", посилаючись на прес-службу СЗР.

  "Служба зовнішньої розвідки працює у штатному режимі, а робочу координацію забезпечує перший заступник голови Служби Алєксєєнко Андрій Вікторович", – повідомив прес-секретар Сергій Астахов.

  За його словами, нового чільника Служби зовнішньої розвідки (СЗР) чи особу, яка виконуватиме обов'язки голови, може призначити винятково Президент України.

  Зауважимо, що Андрія Алєксєєнка призначили першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки 27 листопада 2017 року. До того він працював на різних посадах у системі МЗС України.

  Довідково: 14 березня Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення голови Служби зовнішньої розвідки Єгора Божка. На посаду його призначили ще у вересні 2017 року. До цього, з червня 2015 року, він виконував обов'язки голови Місії України при НАТО. 

  Попередній матеріал
  Агресія не буде безкарною: США запровадили нові санкції проти Росії
  Наступний матеріал
  Суд заґратував підрозрюваного у вбивстві працівника Адміністрації Президента
  Loading...