Єгор Божок
Єгор Божок фото Лівий берег

"Це не звільнення": яке місце приготували для екс-голови Служби зовнішньої розвідки

Читайте по-русски
Як стало відомо, Єгор Божок переводиться на іншу посаду

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" голова фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов прокоментував інформацію про звільнення з посади голови Служби зовнішньої розвідки Єгора Божка.

"За моєю інформацією, це не звільнення, а переведення на іншу роботу. І взагалі, коли ми коментуємо будь-які речі зі сфери національної безпеки та оборони, я просив би тут не робити жодних політичних речей – я звертаюся до громадськості, інших політиків, тому що ці речі стосуються винятково кропіткої роботи у сфері національної безпеки та оборони", – зауважив політик.

Разом із тим, він поточнив, яку посаду вже невдовзі отримає екс-голова Служби зовнішньої розвідки України.

"За моєю інформацією, Єгор Божок уже призначений чи найближчим часом буде призначений заступником міністра закордонних справ України. Ми вітаємо його на цій посаді, тому що на сьогодні міжнародний фронт є не менш важливим, аніж той фронт, який у нас є на сході країни та в Криму. Адже, ви подивіться, які успіхи, попри шалений супротив, зусилля Росії останнім часом продовжуються (для України – ред.) на міжнародному фронті", – констатує Герасимов.

Нагадаємо, 14 березня Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення голови Служби зовнішньої розвідки.

Довідково: Єгора Божка призначили на посаду чільника Служби зовнішньої розвідки у вересні 2017 року. До цього, з червня 2015 року, він виконував обов'язки голови Місії України при НАТО.

Попередній матеріал
Каменепад у Борисполі: чому в місцевій багатоповерхівці відвалився шматок стіни
Наступний матеріал
Розкрадання в "Укроборонпромі": наступне засідання ТСК буде закритим
Loading...