Президент підписав закон
Президент підписав закон president.gov.ua

Президент призначив в.о. голови Служби зовнішньої розвідки

  Читайте по-русски
  Раніше відомство очолював Єгор Божко, який нині став заступником голови МЗС України

  Президент України Петро Порошенко призначив тимчасового виконувача обов'язків голови Служби зовнішньої розвідки. Ним став перший заступник голови відомства Андрій Алєксєєнко. Відповідний указ Глава держави підписав 16 березня, передає АПУ.

  На посаду першого заступника Андрій Алєєксєнко заступив у листопаді 2017 року. Раніше ж Президент звільнив голову Служби зовнішньої розвідки Єгора Божка. Нині він є заступником голови МЗС України.

  У Божка було два перших заступники – Андрій Алєєксєєнко та Сергій Семочко. Останній у жовтні став героєм журналістського розслідування "Наших грошей". Автори програми заявили, що дружина та дочка Семочка мають подвійне громадянство – України та Росії. Згодом цю інформацію підтвердили в СБУ

  Сам співробітник розвідки має будинки під Києвом вартістю у мільйони доларів, які він записав на своїх родичів, а також – бізнес в окупованому Криму. Після оприлюднення інформації НАБУ та СБУ розпочали розслідування щодо Семочка. Він, натомість, дав інтерв'ю телеканалу "ЗІК", у якому заявив, що всі звинувачення щодо нього безпідставні.

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині водій на "євроблясі" жбурнув гранатою в копів, є потерпілий
  Наступний матеріал
  На Харківщині поліцейські зловили росіянина, який у Чечні вбив п'ять людей
  Loading...