Владислав Бухарєв та Володимир Зеленський
Владислав Бухарєв та Володимир Зеленський obozrevatel.com

Бухарєва із Зеленським пов'язує тривала дружба, а ще Зеленський виступав на його окрузі з концертами – Шлінчак

Читайте по-русски
Для Зеленського зовнішня розвідка – це важливий напрямок, вважає експерт

Сьогодні, 11 червня, голова правління Інституту світової політики Віктор Шлінчак прокоментував в ефірі "5 каналу" призначення Зеленським нового голови Служби зовнішньої розвідки – нардепа від "Батьківщини" Владислава Бухарєва, нагородженого медаллю ФСБ.

"Ми десь місяць тому якраз цю кандидатуру тут в студії озвучували, і я тоді казав, що його тоді розглядали на голову СБУ. І справді, Бухарєв не чужий для самого Зеленського, незважаючи на те, що він є представником іншої команди – "Батьківщини". Але я знаю, що була дуже велика і тривала дружба між Бухарєвим і Зеленським. І Зеленський приїжджав на округ Бухарєва і давав концерти. Я думаю, що цей фактор вплинув на рішення, хто керуватиме зовнішньою розвідкою", – сказав експерт.

Він також додав: "Я думаю, що для Зеленського це важливий напрям (зовнішня розвідка – ред.). Враховуючи, що в його команді є кадровий голод, йому справді треба оточувати себе спеціалістами, які принаймні будуть йому давати аналітичні викладки. З тієї інформації, яку я маю, зараз ці довідки ще по якійсь інерції доходять до Зеленського від тих працівників, які працювали за часів президента Порошенка. Але наскільки вони зараз якісні, ці довідки, я не берусь судити".

Довідка. Владислав Бухарєв до 2007 року працював в СБУ на оперативних посадах. Після роботи в службі безпеки – очолював податкову міліцію. Від жовтня 2014-го – народний депутат від "Батьківщини". Центр протидії корупції проаналізував депутатську діяльність чинного глави зовнішньої розвідки. З'ясували, що він не голосував, зокрема за надання дозволу на арешт депутата Олександра Онищенка, зняття імунітету з депутатів Станіслава Березкіна, Олександра Вілкула, Максима Полякова та Євгена Дейдея. Також Бухарєв має звання генерал-лейтенанта та нагороду – ордени "За заслуги" II та III ступенів, відомчі відзнаки та медаль російського ФСБ "За боевое содружество". Походження нагороди від ФСБ Владислав Бухарєв пояснив у своєму пості на фейсбук ще у 2014 році.

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, сьогодні Зеленський також звільнив 15 керівників ОДА та запропонував Пристайка на посаду чільника МЗС. 

Попередній матеріал
Чи повернуть Росію у ПАРЄ – Кулеба розповів, коли відбудеться "вирішальна битва"
Наступний матеріал
Пристрасті довкола серіалу "Чорнобиль": як в HBO завчасно поховали легендарних водолазів – сюжет
Loading...