Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

Я підтримаю Зеленського в усіх рішеннях, які відповідатимуть національним інтересам України – Порошенко

Читайте по-русски
Водночас він наголосив, що готовий допомогти новому президенту увійти в курс справ

Петро Порошенко заявив про готовність його команди надавати Зеленському всебічну підтримку в усіх рішеннях, які відповідатимуть національним інтересам України. Про це він сказав на прес-конференції у власному штабі.

"Я хочу наголосити, щоб ніхто навіть не сумнівався, що особисто я і вся моя команда готові підставити плече президенту в усіх його рішеннях, які відповідатимуть національним інтересам України і наблизять нас до Євросоюзу і НАТО", – сказав він.

Водночас він наголосив, що готовий допомогти новому президенту увійти в курс справ.

"Між офіційним оголошенням результатів виборів і інавгурацією я готовий без будь-яких обмежень використовувати будь-який час для того, щоб допомогти новому президенту увійти в курс справи у найменших деталях", – сказав чинний глава держави.

"Більше того – я готовий передати йому всю мережу міжнародної підтримки України. Всю мережу, яку ми так дбайливо вибудовували роками", - підкреслив Петро Порошенко, додавши: "І це і є та реальна сітка, а не там, де нас безпідставно звинувачували опоненти".

Як повідомляв 5.UA, стали відомі результати національного екзит-полу. За кандидата у президенти Петра Порошенка проголосували 25,3% виборців, за Зеленського – 73,2%, викреслили чи зіпсували бюлетень 1,5%. Такі дані станом на 18:00 оголосили на брифінгу в Києві.

Попередній матеріал
"Я точно люблю Україну і свій український народ": Порошенко сказав, що залишається у політиці – відео
Наступний матеріал
"Залишайтеся з Україною": Порошенко закликав міжнародне співтовариство і надалі підтримувати Україну на шляху до ЄС і НАТО – відео

У "день тиші" активісти "Чесно" зафіксували в соцмережах 430 рекламних дописів "Команди Зеленського" – подробиці

Які настрої у штабі Порошенка та команди Зеленського перед оголошенням результатів екзит-полу – включення зі штабів

Ми повинні об'єднатися для того, щоб разом захищати державу, і 22 квітня життя триватиме – Порошенко

Звернення Президента Петра Порошенка – відео

Чи вплине хід дебатів на вибір українців у ІІ турі – Бекешкіна спрогнозувала

Дискусія представників громадянського суспільства з Петром Порошенком, запрошували і Володимира Зеленського – трансляція