Петро Порошенко
Петро Порошенко фото АПУ

Голосування Президента України Петра Порошенка – відео

Читайте по-русски
"5 канал" транслює подію наживо

Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною та родиною взяли участь в голосуванні на виборах Президента України. Після голосування Глава держави поспілкувався з журналістами. Петро Порошенко наголосив, що "дуже важливо, щоб під час голосування українці керувалися розумом".

"Бо не смішно. Спочатку може бути трохи смішно і весело, але потім, щоб не було боляче. Дуже важливо, щоб сьогодні, під час сьогоднішнього голосування Україна захистила ті надбання, які були зроблені за попередні п’ять років", – сказав Президент.

"Переконаний, що під час цих виборів ми маємо зробити все можливе для того, щоб наш прогрес в європейській і євроатлантичній інтеграції не те, що не був зупинений – ми цього нікому не дозволимо. А навіть, щоб не уповільнити наші реформи", – сказав Порошенко.

Глава держави зауважив, що "неважливо, прізвище того, хто буде обраний".

"Надзвичайно важливі стратегія і шлях, яким нація і держава буде продовжувати свій рух. І дуже важливо не втратити країну. Бо цей вибір є аж ніяк не менший, ніж той, що ми зробили у 2014 році... Покладаюся на мудрість українського народу", – наголосив Порошенко та подякував українцям за активну громадську позицію.

Як повідомляв 5.UA, вчора на НСК "Олімпійський" відбулися дебати між кандидатом у президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським. Як відомо, ведучими стали журналісти Андрій Куликов та Олена Фроляк. Дебати відзначилися тим, що обидва кандидати у президенти стали під час виступу на коліно на знак поваги до загиблих на Донбасі, а ще тим, що коли дебати завершилися, всі: й кандидати, і присутні на стадіоні українці разом заспівали гімн України. Як це було – дивіться у фото та на відео. Вже сьогодні, 21 квітня, відбувається другий тур виборів.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Дебати-батл Порошенка й Зеленського: як це було – ФОТО

Порошенко і Зеленський на дебатах на 'Олімпійському'
/
Дебати
/
Дебати на НСК 'Олімпійський'
/
Петро Порошенко та Володимир Зеленський на дебатах
/
Дебати
/

Попередній матеріал
Виборчі дільниці у Харкові відкрилися вчасно та без інцидентів – найактивніше голосують у середмісті
Наступний матеріал
Другий тур виборів: ЦВК оприлюднила перші дані про явку