Олена Шуляк
Олена Шуляк espreso.tv

"Я не можу про це гарантовано сказати": "слуга" Шуляк відповіла на запитання про коаліцію з ОПЗЖ у місцевих радах

Читайте по-русски
У "Слуги народу" є місяць, аби зробити все можливе, щоб не довелося вступати в коаліцію з ОПЗЖ, зазначила Шуляк

Народна депутатка від "Слуги народу" Олена Шуляк не змогла відповісти на запитання щодо можливості створення коаліції між депутатами її партії та ОПЗЖ у місцевих радах. Це відбулось в ефірі програми "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова на "5 каналі".

За словами Віталія Портникова, в окремих країнах неодноразово підписували угоди між політичними силами щодо неможливості створення коаліції із проросійськими силами.

"Я пропоную, щоб проукраїнські партії, до яких я відношу партію "Слуга народу", підписали перед місцевими виборами декларацію, в якій би спільно гарантували неможливість створення коаліції з ОПЗЖ – просто про те, що не буде коаліції з ОПЗЖ. Так в багатьох країнах робили – завдяки цьому існує Латвійська Республіка, бо вони не створили коаліцію з проросійськими силами. Інакше вони були були б там, де й ми зараз", – зазначив Портников.

Проте депутатка від "Слуги народу" наразі не дала однозначної відповіді щодо того, чи побачать українці коаліцію "слуг" та ОПЗЖ у місцевих радах після виборів.

"Я точно не можу про це гарантовано сказати", – зазначила вона.

"В нас є місяць, аби зробити все можливе, щоб не вступати в коаліцію з ОПЗЖ, а мати достатню кількість своїх сил на місцях, щоб бути сильнішими", – підсумувала Шуляк.

Дивіться повний випуск проєкту "Політклуб Віталія Портникова".

Нагадаємо, раніше депутати від "Слуги народу" і ОПЗЖ спільно відвідували футбольний матч, порушуючи карантинні обмеження.

Попередній матеріал
Путін, радянські прапори та георгіївські стрічки – на український ринок зайшов російський інтернет-магазин одягу та аксесуарів – сюжет
Наступний матеріал
Кумівство у "Слузі народу" – що про це думають депутати президентської фракції – сюжет
Loading...