Вищий антикорупційний суд
Вищий антикорупційний суд ВАКС

Вищий антикорупційний суд можуть визнати неконституційним – голова КСУ

  Читайте по-русски
  Нині Конституційний Суд ще не ухвалив рішення у справі

  Голова Конституційного Суду України Олександр Тупицький допускає можливість того, що Вищий антикорупційний суд буде визнано неконституційним. Таку заяву суддя зробив під час брифінгу в п'ятницю, 30 жовтня, коментуючи розгляд Конституційним Судом відповідної справи.

  "Проблема Антикорупційного суду. Я нічого неконституційного не почув (на слуханнях), але ж питання – чи це спецсуд, чи він спеціалізований. Якщо це спецсуд, то він неконституційний. А якщо спеціалізований, то конституційний", – заявив Тупицький.

  Нині Конституційний Суд ще не ухвалив рішення у справі.

  Нагадаємо, 28 жовтня 2020 року КСУ офіційно скасував відповідальність за недостовірне декларування. 

  У НАЗК вже заявили, що судді КСУ ухвалили рішення у "справі про незаконне збагачення" у власних інтересах. Бо два судді, які голосували за скасування кримінальної відповідальності за неправдиві відомості про майновий стан, самі не задекларували мільйони.

  28 жовтня о 18:00 Національне агентство з питань запобігання корупції закрило реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного Суду. Згодом НАЗК за розпорядженням Кабміну знову тимчасово відкрило доступ до реєстру е-декларацій.

  Попередній матеріал
  "ЄС" вимагатиме проведення в Борисполі нових виборів міського голови
  Наступний матеріал
  Існує загроза для ключових реформ, що перебувають на розгляді КСУ – Малюська
  Loading...