Малюська
Малюська Слово і Діло

Існує загроза для ключових реформ, що перебувають на розгляді КСУ – Малюська

  Читайте по-русски
  КСУ поставив під ризик існування всієї антикорупційної інфраструктури в Україні, заявив Малюська

  Практично всі ключові реформи, ухвалені Верховною Радою протягом останніх років, зараз знаходяться на перегляді у Конституційному Суді. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська, передає "РБК-Україна".

  За його словами, КСУ поставив під ризик існування всієї антикорупційної інфраструктури в Україні.

  "Ми повністю повернемо антикорупційну інфраструктуру, яка була поставлена на межу знищення рішенням Конституційного Суду України... Повністю весь функціонал без внесення змін у закон відновити не вдасться у будь-якому випадку, але ми ці кроки робимо", – сказав Малюська.

  Міністр юстиції запевнив, що побороти наслідки рішення КСУ цілком можливо, але для цього знадобиться час.

  "Проблема, яка була вчора проговорена на засіданні РНБО, полягає у тому, що ми можемо побороти наслідки, хоча це займе певний час і багато зусиль. Але в нас залишаються ризики, пов'язані з тим, що практично усі ключові реформи, прийняті Верховною Радою останніми роками, знаходяться зараз на перегляді у Конституційному Суді України", – наголосив Малюська.

  Нагадаємо, 28 жовтня 2020 року КСУ офіційно скасував відповідальність за недостовірне декларування. 

  У НАЗК вже заявили, що судді КСУ ухвалили рішення у "справі про незаконне збагачення" у власних інтересах. Бо два судді, які голосували за скасування кримінальної відповідальності за неправдиві відомості про майновий стан, самі не задекларували мільйони.

  28 жовтня о 18:00 Національне агентство з питань запобігання корупції закрило реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного Суду.

  Попередній матеріал
  Вищий антикорупційний суд можуть визнати неконституційним – голова КСУ
  Наступний матеріал
  Вірменська армія відкрила вогонь по населених пунктах Азербайджану – є загиблі
  Loading...