tsn.ua

Викрадення Чауса: Ар'єв звернувся до НАБУ через "цей низькопробний шпигунський водевіль"

  Читайте по-русски
  На Банковій "пишуть сценарії, які можуть коштувати державі репутації", наголошує депутат

  До викрадення з Молдови судді-хабарника Чауса причетні співробітники ГУР Міноборони, і зараз суддю готують до якихось заяв – про це у Facebook написав народний депутат від "Європейської соліданості" Володимир Ар'єв. Він також пояснив, чому тепер будь-яка заява Чауса буде розцінюватися як наслідок тиску і примусу.

  "Історія з викраденням судді Чауса з Молдови загрожує грандіозним міднародним скандалом. Все більше підтверджень, що суддю-хабарника (якого після 22 квітня Молдова з високою вирогідністю видала би Україні) викрали і вивезли в Україну працівники Головного управління розвідки Міноборони, і зараз чекають, поки з нього зійдуть сліди насильства, та готують до якихось заяв.

  Але щоб тепер не заявив Чаус, це буде наслідком тиску і прямого примусу. Мало того, справа проти Чауса тепер під загрозою зриву через викрадення, яке розбило всю правову процедуру. Тому цей аргумент може стати пряником для хабарника", – налогосив політик.

  "Та який стосунок до судді-корупціонера має військова розвідка? Хто розробив "операцію", яку миттєво розкрили молдовські поліцейські і журналісти? Хто фінансував це? Хто віддавав наказ розвідникам, яких уже здали і засвітили? З усім цим низькопробним шпигунським водевілем мають розібратися правоохоронні органи. Серіали закінчилися, ситуація в Україні, і особливо на східних кордонах, далека від кіношної, а на Банковій пишуть сценарії, які можуть коштувати державі репутації, особливо в такий час.

  Тому направив у НАБУ і генпрокуратуру відповідні заяви про злочини посадових осіб. Побачимо, чи матимуть сміливість розібратись.

  Як повідомляв раніше 5.ua, журналіст Юрій Бутусов розповів, хто й навіщо викрав суддю Чауса з Молдови і вивіз в Україну.

  Попередній матеріал
  За місяць до лікарень потрапило найбільше хворих на COVID-19 від початку пандемії – НСЗУ
  Наступний матеріал
  Рада у вівторок збереться на два додаткових позачергових засідання: порядок денний
  Loading...