Вікторія Сюмар
Вікторія Сюмар 5 канал

Влада використала розвідку і спецслужби для викрадення судді Чауса – Сюмар

  Читайте по-русски
  Ситуація із викраденням позбавляє можливості законного звинувачення судді – для цього необхідна законна екстрадиція

  Для чинної української влади боротьба з опозицією є очевидно важливішою за боротьбу з корупцією. І для цього вона не гребує використовувати спецслужби, заявила депутатка "Європейської солідарності" Вікторія Сюмар у себе на Facebook.

  "Україна тепер має свій власний "а-ля Солсбері" скандал з присмаком молдавського вина. Суддю Чауса, який очікував рішення суду по політичному притулку, викрали і привезли українські спецслужби (за твердженням міністра внутрішніх справ Молдови), чим спровокували серйозний міжнародний скандал", – написала вона.

  І додала: "Для чого? Відповідь очевидна. Думаю, найближчими днями ми побачимо якісь "свідчення Чауса". Цей тиждень влада чекала, коли в Чауса зійдуть синці та коли можна зняти гіпс, аби вже не так "паливно" все виглядало на телеекранах".

  Вона впевнена, що далі Чауса використають для делегітимізації Василя Бурби і скандалу зі зривом спецоперації щодо затримання вагнерівців, який дуже турбує Офіс президента Зеленського.

  "Ну, і заразом можна ще якісь заяви Чауса проти Порошенка отримати, що завжди Офісу приємно і доречно", – зауважила Сюмар.

  Вона нагадала, що незаконне викрадення українського судді фактично позбавляє можливості законного звинувачення щодо нього, адже для цього необхідного було забезпечити законну екстрадицію.

  "Боротьба з корупцією явно програє боротьбі з опозицією... Ще раз, влада використала розвідку і спецслужби для вчинення злочину на території дружньої європейської держави для делегітимізації основного свідка "вагнергейту" та Порошенка. І в принципі повторила дії росіян проти Скрипаля", – акцентувала депутатка.

  І резюмувала: "Росія внаслідок таких дій отримала суттєве посилення міжнародних санкцій і остаточне визнання держави-терориста, що становить серйозну міжнародну загрозу. Тим же шляхом прямуємо заради чергових відосиків".

  Попередній матеріал
  Тупицького не пустили в КСУ на спецзасідання, яке він сам скликав
  Наступний матеріал
  Зеленський, Шмигаль, 15 міністрів та судді КСУ: НАЗК розпочало повну перевірку ще 98 декларацій посадовців
  Loading...