Хворі
Хворі Shutterstock

За місяць до лікарень потрапило найбільше хворих на COVID-19 від початку пандемії – НСЗУ

  Читайте по-русски
  Кількість шпиталізацій у березні на 50% перевищила "найгарячіший" до того листопад минулого року

  Протягом березня до лікарень потрапило більш як 97 тисяч хворих на коронавірус – це у понад півтора раза більше, ніж у листопаді 2020 року. Про таке повідомила Національна служба здоров'я у Facebook.

  "У березні в лікарні, які працюють за договором із НСЗУ по всій країні, госпіталізовано найбільшу кількість пацієнтів за весь рік від початку пандемії – понад 97 тисяч осіб. Це на 52% більше, ніж у листопаді минулого року, коли було зафіксовано найбільшу кількість госпіталізацій", – зазначили у службі.

  При цьому у столиці порівняно з лютим кількість госпіталізацій зросла на 239% і становила протягом березня 10 тисяч осіб. Також у рази збільшилася кількість госпіталізацій у Дніпропетровській, Хмельницькій та Одеській областях – 210% та по 200% відповідно.

  У Житомирській, Київській та Львівській областях кількість госпіталізованих до лікарень з COVID-19 теж істотно зросла – 184%, 178% та 165% відповідно.

  Також у березні збільшилася кількість пацієнтів, підключених до джерел кисню – 127% від показника лютого. Загальна кількість людей, яких підключали до кисню в українських лікарнях, становила майже 76 тисяч, або 75% від усіх пролікованих пацієнтів у березні.

  Водночас із 4 тисяч до понад 8 тисяч зросла і кількість людей, яких підключали до апарату ШВЛ, на 50% – кількість пацієнтів, які потребували інтенсивної терапії – з 8,5 тисяч до 16,5 тисяч.

  За даними НСЗУ, протягом квітня 2020 року – березня 2021 року стаціонарну допомогу в лікарнях отримали майже 435 тисяч хворих на коронавірус, причому 18% потребували інтенсивної терапії.

  В Національній службі здоров'я зазначили, що у березні медичну допомогу хворим в українських лікарнях надавали 3250 команд, причому середнє навантаження на медиків у березні зросло вдвічі – з 15 до 31 пацієнта на одну медичну команду.

  Нагадаємо, у п'ятницю, 9 квітня, в Україні за добу виявили майже 20 тисяч нових хворих на коронавірус, до лікарень потрапило майже 5 тисяч хворих, 419 людей померли.

  Попередній матеріал
  Андрій Портнов програв суд журналістам "5 каналу"
  Наступний матеріал
  Викрадення Чауса: Ар'єв звернувся до НАБУ через "цей низькопробний шпигунський водевіль"
  Loading...