Андрій Портнов
Андрій Портнов Shutterstock

Андрій Портнов програв суд журналістам "5 каналу"

Читайте по-русски
Окремо апеляційний суд констатував, що ОАСК незаконно двічі відмовився допустити "5 канал" до участі у справі

Портнов програв суд журналістам "5 каналу". Шостий апеляційний адміністративний суд підтвердив, що одіозний ексзаступник голови Адміністрації президента Януковича Андрій Портнов порушує правила адвокатсткої етики, використовуючи свої акаунти в соціальних мережах для погроз, образ та лайки.

Раніше Дисциплінарна палата Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури (КДКА) Київської області ухвалила рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності Портнова. Це рішення було ухвалене після розгляду скарги ТОВ "Телерадіокомпанія "НБМ" ("5 канал").

Портнов оскаржив це рішення в сумнозвісному Окружному адмінсуді Києва (ОАСК), який двічі відмовився допустити "5 канал" до участі у справі, а згодом задовольнив позов Портнова і скасував рішення КДКА Київщини.

Проте апеляційний суд таке рішення ОАСК скасував, а отже попередження Портнову залишається чинним. Суд встановив, що сторінки Портнова у Telegram та Facebook містять образливу, лайливу лексику і є за своїм змістом погрозами, що негативно впливає на репутацію адвокатури і завдає шкоди її авторитету.

Суд підтвердив, що обсяг цитат адвоката Портнова, наданий "5 каналом", свідчить про системність порушення Портновим правил адвокатської етики.

Окремо апеляційний суд констатував, що ОАСК незаконно двічі відмовився допустити "5 канал" до участі у справі, чим обмежив його право на обстоювання своєї позиції перед судом.

Попередній матеріал
В Україні дозволили відкривати філії найкращих світових вишів
Наступний матеріал
За місяць до лікарень потрапило найбільше хворих на COVID-19 від початку пандемії – НСЗУ
Loading...