Андрій Портнов
Андрій Портнов 5 канал

Публічні погрози Портнова: КДКА Київської області заявила самовідвід та надіслала скаргу "5 каналу" до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури

Читайте по-русски
Портнов погрожував членам КДКА, які насмілилися оголосити йому попередження, що їм потрібно буде "з’їсти" власне рішення

8 квітня стало відомо, що доповідач у справі та всі члени дисциплінарної палати КДКА Київської області заявили самовідвід і надіслали скаргу "5 каналу" до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури для визначення іншої КДКА, яка розглядатиме відповідну скаргу.

Причинами самовідводів зазначено, що КДКА Київської області має дати оцінку на предмет наявності в діях Портнова ознак дисциплінарного проступку, коли він дав публічну оцінку членам дисциплінарної палати зазначеної КДКА та її рішенню. Тобто КДКА Київської області відмовилася надавати власну оцінку прямим образам Портнова на свою адресу.

документ
документ5 канал

Нагадаємо, що в листопаді 2020 року "5 канал" звернувся до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області зі скаргою на адвоката Андрія Портнова.

На відміну від минулого разу, канал скаржився на хамство Портнова в соцмережах не лише щодо журналістів і п’ятого Президента України Петра Порошенка, а й щодо самої КДКА Київської області.

А саме, Портнов публічно погрожував членам КДКА, які насмілилися оголосити йому попередження, що їм потрібно буде "з’їсти" власне рішення. Саме рішення він назвав "смішним і безглуздим", а членів КДКА звинуватив у тому, що вони "займаються реабілітацією оточення головного державного і військового злочинця", чим продемонстрував агресивну неповагу до органів адвокатського самоврядування.

Попередній матеріал
Степанов повідомив, коли українців почнуть щеплювати вакциною CoronaVac
Наступний матеріал
В Україну вже йде південний антициклон Пеґґі – синоптики обіцяють багато сонця і справжнє квітневе тепло
Loading...

Портнов – не сильний юрист, а "рішала" – журналіст

"Суд не став на бік Портнова, а ліг під нього": Маруся Звіробій щодо заборони розповідати правду про Євромайдан

Переписати історію: що відомо про спробу Портнова перекрутити правду про Майдан в українських підручниках – сюжет

Гриневич відреагувала на рішення ОАСК про перегляд підручників історії

Реакція на ухвалу ОАСК за позовом Портнова: ЄСПЛ підтвердив, що майданівців розстрілював "Беркут"

Портнов – ворог України і його тут не буде, хоче він цього чи ні – генерал-майор СБУ