Віктор Ягун, заступник голови СБУ (2014-2015)
Віктор Ягун, заступник голови СБУ (2014-2015) 5 канал

Ми б не мали проблеми Портнова, якби спецслужби перевірили дані про агента РФ "Казбека" – ексзаступник голови СБУ

Читайте по-русски
Ягун вважає, що СБУ також не допрацювало з Андрієм Деркачем і пов'язаними з ним особами

Україні не довелося б реагувати на бурхливу судову діяльність ексзаступника голови Адміністрації президента Януковича Андрія Портнова, якби спецслужби перевірили інформацію, що російським агентом, який у листуванні з Кремлем підписувався як "Казбек", є саме Портнов. Про це в ефірі ток-шоу "Країна" на "5 каналі" сказав ексзаступник голови СБУ (2014-2015) Віктор Ягун.

"Ми говоримо не про корінь проблеми, а про її наслідки. Хочемо ми цього чи ні, але Портнов є юристом. Він правник, він точно знає, що він робить… Ми забули про розслідування "Миротворця" щодо так званого агента "Казбека". Що має робити спецслужба? Вона має перевірити цю інформацію і дати свій аналіз. Тоді б ми справді могли б знати, чи справді людина причетна до цієї всієї інформації. Чи  насправді він контактував зі спецслужбами Російської Федерації, чи насправді він проводив інформаційні та інші спецоперації на нашій території і залучав тих чи інших людей. Якщо б це перевірили, проблеми Портнова не було б", – сказав він.

"Я б звернув увагу на те, що недопрацьовує не лише влада, а й спецслужби. І це стосується не тільки Андрія Портнова, а й інформації щодо осіб, які звинувачені США як можливі російські агенти – Андрій Деркач і компанія. Так само СБУ мала би втрутитися в цю проблему – бо це українські громадяни", – зазначив Ягун.

Дивіться повний запис програми "Країна":

Нагадаємо, в жовтні 2020 року організація "Миротворець" оприлюднила інформацію, що російським агентом, який в оприлюдненій ще в 2014 році переписці з кремлівським автором проєкту "Новоросія" Владиславом Сурковим підписувався "Казбек Рашидович", є Андрій Портнов.

Попередній матеріал
Справа Шеремета: як проходив суд щодо обрання запобіжних заходів підозрюваним
Наступний матеріал
На Донбасі знімальна група "5 каналу" стала свідком обстрілу українських позицій – сюжет
Loading...